premiera filmowa

  premiera filmowa

  Miłośnicy twórczości Wojciecha Smarzowskiego z niecierpliwością oczekiwali na premierę filmu "Wesele". Wybitny reżyser po raz kolejny zdecydował się opowiedzieć widzom historię, która skłania do refleksji nad otaczającą nas rzeczywistością. Czy jego najnowsze dzieło ma szansę na stałe zapisać się w pamięci Polaków? O pracy z wybitnym reżyserem opowiedziały aktorki Michalina Łabacz i Maria Sobocińska.

  Byliśmy z kamerą na premierze nowego filmu "Podatek od miłości". W rolach głównych zobaczymy znakomitego aktora teatralnego Grzegorza Damięckiego i Aleksandrę Domańską. Jak im się współpracowało? Dlaczego aktorka podczas castingów była bezkonkurencyjna oraz czy Grzegorz Damięcki nie boi się popularności, która może na niego spaść po premierze? Z aktorami rozmawiała reporterka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska.

  Garry Marshall jest twórcą takich filmowych hitów jak: "Pretty Woman" i "Uciekająca Panna Młoda". Obecnie na ekrany kin wchodzi jego najnowsza produkcja "Dzień Matki". W rolach głównych zobaczymy takie gwiazdy jak: Kate Hudson, Jennifer Aniston i Julię Roberts. Z jednej strony Garry Marshall lubi pracować z tą samą grupą aktorów, z drugiej chętnie odkrywa nowe talenty. Szuka ich w lokalnych teatrach. Dlaczego? Co trzeba zrobić, by zwrócić jego uwagę? Zapytała o to dziennikarka Dzień Dobry TVN Anna Wendzikowska.

  Dziennikarz Andrzej Sołtysik przygotował filmowe propozycje dla tych, którzy weekend planują spędzić w kinie lub na kanpie przed telewizorem.

  Joey Fatone, to były członek popularnego w latach 90. boysbandu *NSYNC. Na ekrany kin wchodzi film z udziałem amerykańskiego piosenkarza i aktora - "Moje wielkie greckie wesele 2". Pierwsza część filmu odniosła spektakularny sukces. Czy sequel ma szansę również na takie powodzenie? Co sprawiło, że na planie wszyscy aktorzy czuli się jak jedna wielka rodzina? Z aktorem rozmawiała dziennikarka Dzień Dobry TVN Anna Wendzikowska.

  "Gęsia skórka" to opowieść o pisarzu, który tworzy mrożące krew w żyłach historie o wychodzących z książek potworach. W rolę córki pisarza wcieliła się młoda gwiazda kina - Odeya Rush. Czy aktorka lubi się bać? Jak czuła się na planie, gdzie większość stanowili mężczyźni? Z aktorką rozmawiała dziennikarka Dzień Dobry TVN Anna Wendzikowska.

  W kąciku filmowym Dzień Dobry TVN gościliśmy Andrzeja Sołtysika. Dziennikarz polecił nam filmy na weekend. Na co warto wybrać się do kina, a co można zobaczyć w domu?

  O Alici Vikander mówi się, że jest jedną z najbardziej obiecujących aktorek młodego pokolenia. W filmie "Dziewczyna z portretu" Alicia gra u boku Eddiego Redmayne'a. Fabuła filmu opowiada o losach małżeństwa malarzy. Einara i Gerdy Wegener zostali poddani próbie, gdy mężczyzna zmienia płeć. Z Alicią Vikander rozmawiała dziennikarka Dzień Dobry TVN Anna Wendzikowska.

  Na ekrany film wchodzi nowy film Quentina Tarantino "Nienawistna ósemka". Reżyser zaprosił do współpracy swojego ulubionego aktora Samuela L. Jacksona. Jaka łączy ich relacja? Czy mają do siebie bezgraniczne zaufanie? Co daje mu poczucie satysfakcji na planie filmowym? Z aktorem rozmawiała dziennikarka Dzień Dobry TVN Anna Wendzikowska.

  Od wczoraj w kinach możemy oglądać film Kingi Dębskiej "Moje córki krowy". Fabuła filmu opowiada o skomplikowanych relacjach między siostrami. Ciężki temat, jakim jest śmierć, został opowiedziany przez twórców w lekki sposób. Na kanapach Dzień Dobry TVN gościliśmy odtwórczynie głównych ról: Agatę Kuleszę i Gabriele Muskałę. Dlaczego płacz i śmiech widzów jest dla aktorek największą nagrodą?

  Po trzech latach od premiery "Django" Quentin Tarantino zrealizował swój kolejny filmowy projekt. Na ekrany kin wchodzi "Nienawistna ósemka". O czym opowiada jego fabuła? Reżyser zaprosił do współpracy takich aktorów jak: Samuel L. Jackson, Kurt Russel, Walton Goggins czy Damian Bichr. Jakie to uczucie dostać zaproszenie do współpracy od samego Tarantino? Z aktorami rozmawiała dziennikarka Dzień Dobry TVN Anna Wendzikowska.

  Na ekrany kin wchodzi film "Moje córki krowy". Jego fabuła opowiada o skomplikowanych relacjach między siostrami. W rolach głównych zobaczymy Agatę Kuleszę, Gabrielę Muskałę oraz Mariana Dziędziela. Czy reżyserka i scenarzystka Kinga Dębska pisała scenariusz z myślą o tych konkretnie aktorach? Dlaczego z początku nie brała Agaty Kuleszy pod uwagę? Jakie panowały na planie emocje? Z aktorami chwilę po premeirze rozmawiała dziennikarka Dzień Dobry TVN Anna Wendzikowska.

  Na ekrany kin wchodzi ekranizacja kultowego dramatu Szekspira. W roli Makbeta wystąpił Michael Fassbender. Czy ta rola była dla niego wyzwaniem? Czego najbardziej się obawiał wchodząc na plan? Z filmowym Makbetem rozmawiała dziennikarka Dzień Dobry TVN Anna Wendzikowska.

  W naszym kąciku filmowym Andrzej Sołtysik polecił filmy, na które warto wybrać się do kina. Dziennikarz nie zapomniał również wspomnieć o ciekawych premierach telewizyjnych.

  Na kanapach Dzień Dobry Wakacje gościliśmy Andrzeja Sołtysika, który przez całe wakacje będzie rekomendował filmy, które warto zobaczyć. W pierwszej odsłonie cyklu poleca dwie kinowe premiery z takimi gwiazdami jak Jean Reno i Al Pacino. Dlaczego filmy te godne są uwagi?

  Do polskich kin wchodzi film "Avengers: Czas Ultrona". Anna Wendzikowska spotkała się z Jeremy Rennerem, który gra Sokole Oko i Chrisem Evansem - filmowym Kapitanem Ameryką. Czy jest coś, czego boją się aktorzy? Czy tak jak grani przez nich bohaterowie, Jeremy i Chris również prywatnie potrafią pracować w zespole, a może są typowymi indywidualistami? I czym dla aktora jest poczucie bezpieczeństwa? Zapytała o to dziennikarka Dzień Dobry TVN.

  Wkrótce do kin trafi ekranizacja kultowej bajki o Kopciuszku. Przy okazji zbliżającej się premiery, dziennikarka Dzień Dobry TVN Anna Wendzikowska, porozmawiała z odtwórcami głównych ról. Jaka panowała atmosfera na planie i czy przy tego typu projektach można nawiązać prawdziwe przyjaźnie, opowiedzieli Lily James - filmowy Kopciuszek i Richard Madden, odtwórca roli Księcia.