Gwiazdy

Odeta Moro: „Po ciąży moje ciało wyglądało bardzo źle. Miałam cellulit od kostek po szyję”

Gwiazdy

Aktualizacja:
Odeta Moro
Odeta Moro

Powrót do formy po ciąży, kobiecość oraz plany wakacyjne. To tematy wczorajszego live’a, którego na naszym Facebooku poprowadziła Katarzyna Olubińska. Jej gościem była Odeta Moro, która odpowiedziała na wszystkie nurtujące Was pytania.

  • Wakacyjne lice Dzień Dobry TVN
  • Powrót do formy po ciąży
  • Jak wygląda trening Odety?
  • Plany wakacyjne

Wakacyjne live Dzień dobry TVN

Od 25 czerwca, w wakacyjne dni powszednie, reporterzy Dzień Dobry TVN zapraszają Was na wirtualne spotkania na żywo z ciekawymi gośćmi w rozmaitych miejscach.

Powrót do formy po ciąży

Kolejną gwiazdą, której mogliście zadawać pytania na naszym Facebooku była Odeta Moro, z która Kasia spotkała się w miejscu, w którym Moro dba o swoją formę. Odeta zdradziła, że lubi ćwiczyć na czczo. Chodź nie ma wtedy za dużo siły, to widzi po sobie lepsze efekty. Odeta przyznała, że ćwiczy trzy razy w tygodniu.

Jak wygląda trening Odety?

Odeta Moro, która została mamą niespełna rok temu, wciąż walczy z nadprogramowymi kilogramami. W powrocie do formy pomagają jej trenerzy: Piotr i Kamil.

Myślę, że będę wracała do formy przez najbliższe 10 lat. Bardzo się staram, ale muszę się przyznać, że jestem takim nieregularnym obżartuszkiem. Lubię sobie zjeść wieczorem. Kocham lody np.

- zdradziła dziennikarka.

Moro przyznała, że cyfry, które wskazuje jej waga motywują ją do ćwiczeń.

Po ciąży moje ciało wyglądało bardzo źle. Cellulut miałam od kostek po szyję. Chodziłam na takie zabiegi kosmetyczne, gdzie pani prasowała mnie takim specjalnym żelazkiem. Nie widziałam żadnych efektów, więc postanowiłam wziąć się za siebie i ćwiczyć.

>>>Zobacz też: Anna Lewandowska robi 4 rzeczy, by nie mieć cellulitu. To naprawdę działa!

Odeta ćwiczy w specjalnym kostiumie, do którego są podłączone elektrody. Podobno dzięki nim, wykonywane ćwiczenia są jeszcze bardziej efektywne.

Plany wakacyjne

Choć Odeta Moro dopiero wróciło z wakacji (dziennikarka odpoczywała z rodziną na Mazurach, gdzie żeglowali po jeziorach) już myśli o kolejnych wyjazdach. Odeta planuje podróż motocyklową na jesieni. Wybiera się albo do Argentyny, Boliwii, Chile bądź Kolumbia.

Mój partner jeszcze nic o tym wie, ale kiedyś ustalaliśmy, że raz do roku będę się wybierać w taką wyprawę. Mały w tym czasie zostanie z dziadkami.

-zdradziła Odeta.

Zobacz też:

Autor: Redakcja Dzień Dobry TVN

Źródło: facebook.com/dziendobrytvn

Pozostałe wiadomości