Gwiazdy

Nowa odsłona Honoraty Skarbek. "Bardzo zależało mi na tym, żeby w moim przekazie znalazło się coś głębszego"

Gwiazdy

Aktualizacja:

12 listopada ukazał się nowy singiel Honoraty Skarbek zatytułowany "Perseidy". Artystka zagościła na naszej scenie i wykonała nowy materiał, a także odpowiedziała na live chacie na pytania widzów. O czym rozmawiała z fanami?

Honorata Skarbek – nowy singiel "Perseidy"

Honorata w tym miesiącu wydała nową piosenkę "Perseidy". Jak przyznała, to właśnie o świeży singiel pytali dziś fani na naszym live chacie. Co było inspiracją do napisania utworu? Artystka zdradziła, że do pracy skłoniły ją gwiazdy widoczne w sierpniu na niebie. Utwór stał się więc metaforycznym przesłaniem.

- Perseidy jest to taki rój meteorytów widoczny na niebie w sierpniu, to była moja inspiracja. Chciałam metaforycznie nawiązać do spadających gwiazd, przedstawiając to w formie ludzi, którzy bardzo często szukają ukojenia swojej wewnętrznej walki w świecie zewnętrznym. Zazwyczaj jest tak, że takie pokusy świata zewnętrznego, które oferuje nam miasto, używki, przelotne znajomości, imprezowanie, nigdy nie dają nam długotrwałego ukojenia. To są właśnie te Perseidy, które świecą mocno na niebie, a potem spadają w dół – powiedziała Honorata Skarbek.

Artystka podkreśliła również, że utwór nie jest nawiązaniem do osobistego życia. Poprzez słowa wokalistka pragnie zaś apelować do młodych ludzi.

Bardzo zależało mi na tym, żeby w tym moim artystycznym przekazie znalazło się coś głębszego, coś, co mogłoby skłonić do refleksji

– powiedziała.

"Perseidy" - Honorata Skarbek

Honorata jest autorką tekstu do piosenki "Perseidy", a muzykę, w ścisłej kolaboracji z artystką, skomponował Jonatan Chmielewski. Jesteście ciekawi, jak brzmi? Posłuchajcie tego wykonu.

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki znajdziesz w serwisie Player.

Zobacz także:

Test PCR - czy negatywny wynik zawsze oznacza brak zakażenia koronawirusem?

Biżuteria to dobry prezent. "Stanowi wisienkę na torcie każdej stylizacji"

Podróż po Warszawie z Melą Koteluk. "Za kółkiem lubię sobie pośpiewać"

Autor: Nastazja Bloch

Tagi:
Prowadzący:
Tagi:
Prowadzący:
Pozostałe wiadomości