Honorata Skarbek

  Honorata Skarbek

  Jak sama przyznaje, uwielbia odkrywać nowe miejsca na mapie. Ostatnio Honorata Skarbek wybrała się w podróż na drugi koniec świata - do Meksyku. Na wyprawę zabrała ze sobą również fanów, choć co prawda "tylko" wirtualnie. Czyżby piosenkarka miała zadatki na przewodniczkę? O jej potencjale może poświadczyć ostatni post gwiazdy.

  Honorata Skarbek od lat prężnie działa w branży muzycznej i jest inspiracją dla wielu młodych kobiet. Na Instagramie wokalistkę obserwuje blisko 400 tys. fanów. A kto jest największą inspiracją dla Honoraty? Jej niezwykła mama, Bożena Skarbek, którą artystka wspiera w walce z ciężką chorobą. Historię tego inspirującego duetu widzowie mogli poznać w Dzień Dobry TVN.

  Teledysk do piosenki "Świat jest nasz" Honoraty Skarbek powstał podczas jej wakacji na Seszelach. Honorata tę piosenkę, pochodzącą z najnowszej płyty, zaśpiewała na naszej scenie. Zdradziła nam również swój przepis na idealne wakacje. Posłuchajcie!

  Spędźcie z Dzień Dobry Wakacje najbliższy weekend! Na ostatni wakacyjny weekend i program, na plaży nad Wisłą w Warszawie, zapraszamy w imieniu Kingi Burzyńskiej i Andrzeja Sołtysika. A w programie m.in: Jessica Mercedes, Marcin Gortat, Honorata Skarbek, Gromee, Jesper Jenset i Denzel Washington. Bądźcie z nami od 8:30!

  W studiu Dzień Dobry TVN gościliśmy Honoratę Skarbek, która po dłuższej nieobecności powraca z nową płytą. Gdzie szukała twórczej inspiracji? Jakie ma plany na najbliższy czas? Honorata może pochwalić się ilością odsłon w Internecie. Jaki jest jej przepis na sukces?

  Dziennikarka Dzień Dobry TVN Barbara Pasek odwiedziła na planie teledysku Honoratę Skarbek. Wokalistka po 3-letniej przerwie wróciła do muzyki. Jej najnowszy singiel opowiada o miłości. Czy piosenka jest oparta na do osobistych doświadczeniach artystki? Czy przerwa spowodowała, że inaczej spojrzała na świat show-biznesu?

  Fundacja Spełnionych Marzeń zajmuje się małymi pacjentami onkologii. Wolontariusze robia wszystko, aby choć trochę umilić im pobyt na szpitalnych oddziałach. W tym roku w gmachu PKiN zorganizowali niezwykły pokaz mody z udziałem gwiazd. Razem z ich podopiecznymi na wybiegu pojawili się m. in.: Jarosław Jakimowicz, Krzysztof "Jankes" Jankowski, Tomasz Karolak, Mateusz Damięcki i Honorata "Honey" Skarbek. Na miejscu była dziennikarka Dzień Dobry TVN Barbara Pasek.

  Zobaczcie, jak mieszka piosenkarka Honorata Skarbek. W jej mieszkaniu odwiedził ją dziennikarz Dzień Dobry TVN Mateusz Hładki. Ile metrów ma mieszkanie? Jakie kolory w nim dominują? Czy Honorata lubi gotować? I od kogo dostała bukiet pięknych róż? Zobaczcie, co - oprócz ogromnej garderoby - zachwyciło Mateusza Hładkiego.

  A teraz Honorata Skarbek zabierze Was na... koniec świata. Posłuchajcie jej piosenki "Na koniec świata", którą zaśpiewała w studiu Dzień Dobry TVN. Podoba się Wam?

  Co Honorata Skarbek skrywa w czeluściach swojej szafy? Na pewno dużo butów i okularów przeciwsłonecznych. Skąd ta miłość? Co robią tam przaśne białe kozaczki? Garderobie piosenkarki przyjrzała się stylistka Dzień Dobry TVN Alicja Napiórkowska.

  Dziś na stadionie Legii Warszawa odbywa się finał ogólnopolskiej akcji ekologicznej. Z naszą kamerą wybrała się tam Agnieszka Jastrzębska. Jak Honorata Skarbek i Kasia Cichopek promują ekologiczny styl życia? Zobaczcie.

  Ruszyła ósma edycja plebiscytu Gwiazdy Dobroczynności. Wśród nominowanych są: wokalistka Honorata Skarbek, aktor Mateusz Damięcki i prezenter pogody DDTVN Bartek Jędrzejak. Zaprosiliśmy ich do Dzień Dobry TVN, aby powiedzieli o akcjach charytatywnych, w które się zaangażowali. Co daje im pomaganie? Co powiedzieliby osobom, które zarzucają pomagającym gwiazdom, że przez tego typu akcje lansują się?

  Tegoroczne wakacje gościa Dzień Dobry Wakacje Honoraty Skarbek są bardzo pracowite - w przerwach między trasą koncertową powoli wykańcza swój dom. Mimo to znalazła czas, aby porozmawiać z naszymi widzami na czacie. O co ją pytali? Dlaczego zrezygnowała z przydomku "Honey"? W jakim klimacie są utwory z nowej płyty „Puzzle”? Gdzie chciałaby pojechać na wakacje?

  Dzień Dobry Wakacje! A u nas: Magda Gessler - rewolucyjna restauratorka zdradzi, gdzie dobrze zjeść na szlaku wakacyjnych podróży; małżeństwo Wrońska, Lichota na mecie morderczego triathlonu; Hozier o swoim debiucie oraz Honorata Skarbek na czacie. Bądźcie z nami o 8.30!

  Gość Dzień Dobry TVN Honorata Skarbek pracuje nad nowym albumem. Kiedy ukaże się płyta? Jaki będzie jej tytuł? Z kim współpracowała przy jej tworzeniu?

  Słyszeliście już w tym roku "Last Christmas"? Nie ;-) ?! No to specjalnie dla Was: Honorata Skarbek i jej wykonanie świątecznego hitu! Zobaczcie też, dlaczego Honorata nie jest już "Honey" i o co pytali ja nasi widzowie na czacie!

  Zgorzelec to rodzinne miasto Honoraty Skarbek. Tylko nam pokazała, jak przygotowuje się do świąt oraz oprowadziła po miejscach, gdzie zaczynała się jej kariera, miejscach, gdzie dorastała i kształtowała swoją osobowość.

  To w zaprojektowanej przez niego złotej spódnicy, podczas gali MTV w Amsterdamie wystąpiła, Honorata Skarbek. Ma 22 lata, a już odnosi sukcesy. Gavel Grzegórski był gościem Doroty Wellman i Marcina Prokopa w Dzień Dobry TVN.

  Ma ponad 225 tysięcy fanów na facebooku. Jej blog przegląda codziennie około 60 tysięcy unikalnych użytkowników. Jej teledyski w Internecie obejrzano ponad 40 milionów razy. Na scenie Dzień Dobry TVN Honey wykonała premierowo piosenkę „FENYLOETYLOAMINA”. W TVN Cafe opowiedziała o muzyce, mamie, wychowaniu, modzie i blogu.