Porady stylistki

Biżuteria to dobry prezent. "Stanowi wisienkę na torcie każdej stylizacji"

Porady stylistki

Biżuteria to dobry prezent. "Stanowi wisienkę na torcie każdej stylizacji"

Nadszedł dzień, który dla branży handlowej na całym świecie bywa najważniejszym w roku. Tegoroczny Black Friday, czyli gorączka wyprzedaży, ma nieco inną, ograniczoną przez pandemię odsłonę. Z pomocą przychodzą więc bezpieczne zakupy online. Na jaką biżuterię warto zapolować? Kilku rad udzieliła nam stylistka Ewelina Rydzyńska.

Okazje Black Friday

Black Friday to czas, kiedy można skorzystać z super rabatów - dla siebie lub też już z myślą o świątecznych prezentach. Wtedy właśnie wiele firm ma dla swoich klientów świetne oferty.

W tym roku, w związku z zamknięciem galerii handlowych, nastawiamy się na zakupy przez Internet. Warto skorzystać z darmowej dostawy i możliwości zwrotu on line. 

- To duża okazja, żeby nabyć coś z biżuterii, a wiadomo, że biżuteria stanowi wisienkę na torcie każdej stylizacji - mówiła stylistka Ewelina Rydzyńska. 

Wybór na rynku jest ogromy. 

- To nie jest tak, że na biżuterię nie stać nikogo - zaznaczyła nasza ekspertka.

Biżuteria na każdą okazję 

Ewelina Rydzyńska przygotowała dla nas trzy stylizacje: elegancką, casual i basic. Do każdej z nich dobrała biżuterię, na którą warto zwrócić uwagę podczas zakupów z okazji Black Friday.

  • Biżuteria z perłami w nowoczesnej odsłonie

- Mamy wersję modern, bardzo modową i nowoczesną. Tutaj pojawiają się  mocne, pompowane kolczyki - koła i mocne pierścionki. Biżuteria pompowana dlatego, żeby nie była ciężka, wygląda na masywną, ale taka nie jest. Zawsze się dobrze broni w klasycznych stylizacjach  - wyjaśnia Ewelina Rydzyńska. 

  • Złoto i popularne motywy oraz symbole
- Delikatne bransoletki i kolczyki z motywem gwiazd oraz cienkie łańcuszki, modne od kilku sezonów. Nosi się ich dużo, nie obawiamy się tego, ze możemy przesadzić z liczbą - radzi stylistka. 
  • Biżuteria w wersji glamour – diamenty i efektowne srebro z cyrkoniami

- Nie nosi się mocnych, ekspansywnych łańcuchów z brylantami, tylko raczej delikatne łańcuszki ozdobione kamieniami (...) Możemy założyć zwykłą koszulę i dżinsy, wystarczy jeden element w postaci chokera z cyrkoniami, a już ta stylizacja nabiera zupełnie innego charakteru - podkreśla nasza specjalistka. 

Zobacz też:

Biżuteria na szczęście na Nowy Rok

Co mówi o Tobie Twój zegarek? Zobacz 5 modeli i 5 sytuacji w których warto je wybrać

Szafir, tanzanit, topaz, turkus - właściwości błękitnych kamieni

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki znajdziesz w serwisie Player.


Artykuł sponsorowany
Co sądzisz o tym artykule?
83
10
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
0