black friday

    black friday

    Nadszedł dzień, który dla branży handlowej na całym świecie bywa najważniejszym w roku. Tegoroczny Black Friday, czyli gorączka wyprzedaży, ma nieco inną, ograniczoną przez pandemię odsłonę. Z pomocą przychodzą więc bezpieczne zakupy online. Na jaką biżuterię warto zapolować? Kilku rad udzieliła nam stylistka Ewelina Rydzyńska.

    Black Friday zbliża się wielkimi krokami. Już 27 listopada ceny wielu produktów zostaną znacznie obniżone. W niektórych sklepach promocje będą trwały jeden dzień, w innych przez cały weekend. Będą nimi objęte nie tylko sprzęty RTV czy AGD, ale też ubrania, dodatki i… buty! To właśnie na obniżki cen ostatniej z tych kategorii czekają prawdziwe fashionistki. Gdzie więc szukać najlepszych modeli obuwia?

    Koniec listopada oznacza jedno: zbliżają się Black Friday, Black Week i Cyber Monday, czyli czas największych rabatów w roku! Czujesz się nieswojo po kupnie kolejnej bluzki lub spodni? Mamy na to radę: tym razem skup się na tych częściach garderoby, które są niezwykle ważne, a o których często zapominasz. Tak, mowa o bieliźnie! W seksowne komplety w niższych cenach możesz się zaopatrzyć na przykład w sklepie Intymna.pl – czekają tam na Ciebie ekskluzywne produkty o cenach obniżonych nawet o 70%!

    Zakupowe szaleństwo, czyli Black Friday już za nami, ale to nie koniec wyprzedaży. Zaraz po weekendowych promocjach zaczyna się Cyber Poniedziałek, czyli dodatkowe rabaty w sklepach internetowych. Czy pomysł przyjął się w Polsce? W studiu powiedziała o tym dziennikarka Dzień Dobry TVN Tina Żyro.