Moda i Uroda

Co mówi o Tobie Twój zegarek? Zobacz 5 modeli i 5 sytuacji w których warto je wybrać

Zegarek Albert Riele

Apart

Moda i Uroda

Co mówi o Tobie Twój zegarek? Zobacz 5 modeli i 5 sytuacji w których warto je wybrać

Zegarek Albert Riele

Apart

Ekskluzywne marki, podczas procesu projektowania zegarków, dbają o jego ponadczasowy design, a przede wszystkim o niezawodność ich mechanizmów. Które z nich wybrać, aby podkreślić swoją klasę i poczuć się wyjątkowo? Zobaczcie nasze propozycje.

Sercem każdego czasomierza jest jego mechanizm. To dzięki jego pracy zegarek spełnia swoją główną funkcję, czyli odmierzanie czasu. Najczęściej spotykane to kwarcowe lub automatyczne. Decydując się na zakup zegarka pamiętaj o tym, że ten gadżet ma być dla Ciebie wyznacznikiem czasu i określać go co do sekundy. 

Każdy z mechanizmów posiada różne atutu. Kwarcowy cechuje się dużą dokładnością wskazań, natomiast automatyczny nawiązuje do najlepszych tradycji zegarmistrzostwa.

Zegarek – źródło informacji na temat jego właściciela

Zegarek często przez mężczyzn traktowany jest jako jedyny element biżuterii. Można rzec, że jest najważniejszą częścią męskiej garderoby – w końcu jest to pierwszy przedmiot po który sięgamy rano i jedna z ostatnich rzeczy, którą odkładamy wieczorem.

Statystycznie każdy mężczyzna posiada przynajmniej 2 modele czasomierza. W zależności od okazji powinniśmy dobrać odpowiedni zegarek, który najbliższemu otoczeniu poda zamierzoną wiadomość o nas samych. Na pierwszy rzut oka mało istotny szczegół, lecz to on tworzy Twój wizerunek. Może pokazać jakie cechy osobowości posiadasz, jaki sprawujesz zawód, a nawet jaką funkcję pełnisz w swojej firmie.

Casual czy elegancja?

Podobnie jak kobiety do swoich kreacji dobierają biżuterię w różnym stylu, tak mężczyzna powinien wybrać zegarek odpowiedni do sytuacji. Nie oznacza to, że w sytuacjach biznesowych czy wymagających wyniosłości ograniczać powinniśmy się do prostoty. Zegarek ALBERT RIELE FAMILY 1881 to propozycja, która niewątpliwie zaskoczy zarówno Twoich partnerów biznesowych, jak i na stopie prywatnej. Kieszonkowy czasomierz z widocznym mechanizmem robi wrażenie swoim designem i szwajcarską precyzją wykonanych zdobień. Jeśli jednak przywykliśmy do tradycyjnej formy zegarków, to wartym uwagi jest model BREITLING PREMIER B01 CHRONOGRAPH 42 BENTLEY. Niezwykle elegancki, luksusowy i intrygujący ze względu na kolor. Tak intensywna zieleń na Twoim nadgarstku wywoła kontrowersję, a jednocześnie pokaże siłę i odwagę.

A co w mniej zobowiązujących, swobodnych sytuacjach? W tej grupie zegarków znajdą się takie, których użyć możemy w codziennej stylizacji, gdzie pozwolić możemy sobie na modele mniej formalne, a nawet sportowe, takie jak np. ALBERT RIELE CHALLENGER GMT. Limitowana edycja szwajcarskiego zegarka, którego elegancję możesz traktować w casualowym stylu przez kauczukowy pasek, bądź przenieść na randkę, wymieniając go na stalową bransoletę, którą znajdziesz w zestawie. Co jeszcze zainteresuje oko Twojego otoczenia? Ceramika. Głęboka czerń wykończenia zegarka HUBLOT BIG BANG CAVIAR, to nic innego jak przekaz o świadomości panujących trendów i świetnym wyczuciu stylu. Szwajcarski projekt wybiega poza ramy czasowe i cechuje się niespotykaną oryginalnością. Ostatnia propozycja to najbardziej klasyczny ze wszystkich wyżej wymienionych, choć nieodbiegający od nich klasą ZENITH 50TH EL PRIMERO ANNIVERSARY EL PRIMERO A384 REVIVAL. Model przygotowany z okazji 50-lecia kultowego mechanizmu El Primero. Solidna stalowa koperta, elegancki pasek i funkcjonalna tarcza – czego chcieć więcej.

Zobacz też:


Artykuł sponsorowany
Co sądzisz o tym artykule?
66
5
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
0