zegarek

  zegarek

  Technologia nieustannie ulega ciągłym zmianom. Wciąż tworzone są nowe urządzenia, które odgrywają ważną rolę w codziennym życiu. W ostatnim czasie bardzo popularne stało się tworzenie gadżetów typu wearables, czyli tak zwanych ubieralnych. Najczęściej nosi się je na nadgarstku. Do tej kategorii zaliczają się również smartwatche. Jednak zanim przejdziemy do jego zalet, wyjaśnijmy czym dokładnie on jest.

  Wybór eleganckiego prezentu dla mężczyzny to przedświąteczne wyzwanie niejednej kobiety. Dla wszystkich, którzy chcieliby obdarować bliską osobę czymś wyjątkowym, a kupno drogiego alkoholu to dla Ciebie pójście na łatwiznę, przygotowaliśmy kilka propozycji idealnego, eleganckiego prezentu.

  "Czas w moim życiu jest ważny i staram się go wykorzystać w 100 procentach" - powiedział Agustin Egurrola. Kamera Dzień Dobry TVN towarzyszyła mu w bardzo ważnym dniu. W dniu premiery pierwszego wyreżyserowanego przez choreografa przedstawienia. W tym ważnym dniu człowiek, który mówi o sobie: "jestem ciągle głodny życia" znalazł chwilę na kupno świątecznych prezentów dla mamy i córki. "Zegarek to jest taki najbardziej szlachetny prezent, jaki można dać drugiej osobie" - powiedział.

  Elsi Adajew zaprojektował zegarek dla Papieża Franciszka. Czy Papież był zadowolony z prezentu? Elsi pochodzi z Czeczeni. Teraz mieszka w Polsce. Jest muzułmaninem. Czy z powodu wyznania spotkały go w naszym kraju kiedykolwiek nieprzyjemności? Jak zmieniła się sytuacja Czeczenów w Polsce na przestrzeni lat?

  Maj to sezon komunijny, a my podpowiadamy jaki kupić dziecku prezent. Sprawdzonym pomysłem zawsze będzie porządny zegarek lub biżuteria. Jakie panują biżuteryjne trendy i jaki wybrać zegarek, by posłużył dziecku przez lata? Gośćmi Dzień Dobry TVN byli: wokalistka Justyna Steczkowska oraz Michał Stawecki, Dyrektor Marketingu Apart.