Gwiazdy

Nicole Kidman opublikowała wzruszające zdjęcie. Aktorka spotkała się z rodziną po raz pierwszy od 8 miesięcy

Gwiazdy

Nicole Kidman

Ostatnie miesiące były niezwykle trudne dla Nicole Kidman, która podobnie jak wiele osób na całym świecie, nie mogła spotkać się ze swoimi bliskimi. Po wielu tygodniach rozłąki aktorce nareszcie udało się zobaczyć z rodziną. Na swoim Instagramie opublikowała zdjęcia z tej długo wyczekiwanej chwili.

Spotkanie z rodziną

Pandemia koronawirusa wywarła negatywny wpływ na życie milionów ludzi na całym świcie. Kwarantanna i zamknięcie granic na długie miesiące rozdzieliła wiele rodzin. Przykładem jest mieszkająca w Stanach Zjednoczonych Nicole Kidman, która przez kryzys epidemiologiczny nie była w stanie zobaczyć się ze swoimi bliskim w Australii.

Po 8 długich miesiącach spędzonych z dala od rodziny, aktorce w końcu udało się z nią spotkać. Na Instagramie aktorki pojawił się post, w którym gwiazda podzieliła się zdjęciami ze spotkania ze swoją mamą, Janelle.

To wspaniałe uczucie móc przytulić moją mamę. Minęło 8 miesięcy. Przegapiłam jej 80. urodziny, ale teraz jestem tu. Kocham cię mamo

– napisała aktorka.

Nicole i jej mama nie widziały się przez 8 miesięcy. Po przylocie do Australii, aktorka, wraz z mężem Keithem Urbanem i córkami, odbyła obowiązkową 2-tygodniową kwarantannę w swojej posiadłości na południu kraju.

Nicole Kidman – kariera

Nicole Kidman to urodzona na Hawajach australijska aktorka. Już jako mała dziewczynka marzyła o występach na scenie. W dzieciństwie ćwiczyła balet, pantomimę i aktorstwo. Swoją karierę zaczynała w produkcjach teatralnych i telewizyjnych, jednak z czasem upomniało się o nią kino. W 1990 roku miał miejsce jej hollywoodzki debiut w filmie "Szybki jak błyskawica", w którym wystąpiła u boku swojego przyszłego męża, Toma Cruise’a. W kolejnych latach wystąpiła w takich filmach, jak: "Batman Forever", "Totalna magia", "Oczy szeroko zamknięte", "Moulin Rouge!", "Dogville", "Żony ze Stepford" czy "Aquaman".

W 2002 roku otrzymała Oscara za rolę w filmie pt. "Godziny", w którym wcieliła się w rolę Virginii Wolf.

Widzimy się w Dzień Dobry Wakacje! Na program zapraszamy w każdą sobotę i niedzielę od 9:00.

Zobacz też:

Beyonce pokazała dzieci. Jak dziś wyglądają Blue Ivy, Sir i Rumi?

Jennifer Lopez pokazała się bez makijażu. Jak gwiazda prezentuje się w naturalnej odsłonie?

Sean Penn wziął sekretny ślub. Jego ukochana jest 32 lata młodsza

Autor: Agata Polak

Pozostałe wiadomości