Nicole Kidman

  Nicole Kidman

  Początki w show-biznesie nie zawsze są łatwe - zanim Nicole Kidman została znaną aktorką była masażystką, a Angelina Jolie pracowała jako mistrz ceremonii pogrzebowych. A jak zaczynały polskie gwiazdy? Dziennikarz Dzień Dobry TVN Mateusz Hładki zapytał o to: Roberta Kupisza, Adama Nergala Darkiego, Paulinę Holtz, Karolinę Korwin-Piotrowską, Katarzynę Kolendę-Zaleską, Paulinę Młynarską i Monikę Olejnik.

  Jak już wiadomo wszem i wobec dziennikarz Dzień Dobry TVN Filip Chajzer mógłby z powodzeniem podszywać się pod polską premier Beatę Szydło i prawdopodobnie nikt nie zorientowałby się, że On to nie Ona - nawet lider PiS Jarosław Kaczyński. Czy jest zadowolony z tego podobieństwa? A jak ze swoim podobieństwem czują się "lustrzane odbicia" Amy Winehouse, Nicole Kidman, Harrego Stylesa z boysbandu One Direction i Kuby Błaszczykowskiego?

  Nicole Kidman 10 lat temu wyznała Jimmy'emu Fallonowi miłość. Jednak dziesięć lat temu showman zaprzepaścił tę szansę. Jak do tego doszło i dlaczego Nicole myślała, że jest Jimmy jest gejem? Dziennikarka Anna Wendzikowska wyłowiła z morza zagranicznego show biznesu same grube ryby:)

  "Nie warto ufać wszystkim bo to jest naiwność i głupota ale nie wolno też być podejrzliwym i zakładać, że wszyscy chcą Cię oszukać" o jej najnowszym filmie, thrillerze "Zanim zasnę" oraz o wspomnieniach z dzieciństwa, z Nicole Kidman rozmawiała Anna Wendzikowska.

  Znany z filmów Quentina Tarantino czy Tima Burtona, a szerzej publiczności z serialu "Magia kłamstwa". Dziennikarka Dzień Dobry TVN Anna Wendzikowska spotkała się z boskim Timem Rothem. Jak aktor wspomina pracę na planie z Nicole Kidman? Czy boi się utraty pracy? Dlaczego zdecydował się zagrać negatywną postać w filmie "Grace księżna Monako "?

  10-letni Oliwier Blum, który choruje na dysplazję ektodermalną, do studia Dzień Dobry TVN przyjechał z Poznania z mamą Elżbietą Blum, prezesem Stowarzyszenia "Jesteśmy", które pomaga dzieciom z tą chorobą. Wspólnie z prowadzącym Dzień Dobry TVN Robertem Kantereitem pozdrowił swoich kolegów i koleżanki ze szkoły oraz panią wychowawczynię.

  Rozpoczął się Festiwal Filmowy w Cannes. Pierwszego dnia na czerwonym dywanie pojawiła się aktorka Nicole Kidman, która promowała swój najnowszy film "Grace księżna Monaco". Dziennikarka Dzień Dobry TVN Anna Wendzikowska spytała gwiazdę, dlaczego tak bardzo chciała zagrać w tym filmie? Jakie cechy wspólne ma z księżną Grace? Czym się kieruje wybierając role?

  Ruszył festiwal filmowy w Cannes. O kreacjach gwiazd, emanujących przepychem, ale i skromnością, opowiedziała, w studiu Dzień Dobry TVN, Ewa Wojciechowska. Czy to gwiazda decyduje w co się ubierze na wielką galę? Kto i w czym pojawił się na największym święcie kina w Europie? Jane Fonda, Nicole Kidman, Paz Vega, Audrey Tautou, Sofia Coppola. Zobaczcie, jak noszą się gwiazdy!

  W sobotę zapraszamy na kolejny odcinek cyklu "Ja w Twoim wieku". Bohaterem odcinka będzie Maciej Miecznikowski. Czy spóźniał się do szkoły? Bądźcie z nami od 8:30!