Gwiazdy

"Od porodu minęło już tyle czasu, a ta dalej wygląda jakby była w ciąży". Monika Mrozowska odpowiada: "Kocham swoje ciało"

Gwiazdy

Aktualizacja:
Tomasz Urbanek/East News

"Widzicie ten cellulit? Mogła sobie darować te krótkie spodenki!", "Ale ma wielki bebzol! Nieźle się roztyła" – na takie komentarze można trafić w mediach społecznościowych. Natomiast Monika Mrozowska powiedziała dość i zadeklarowała, że "kocha swoje ciało". Przeczytajcie jej wpis, bo to ważny kobiecy głos na temat samoakceptacji.

Skłonność do krytyki

Choć o ciałopozytywności i samoakceptacji od lat wiele się mówi, wciąż jednak zdarzają się internauci, którzy oceniają wygląd drugiej osoby. Doskonale o tym wiedzą gwiazdy z pierwszych stron gazet, które niejednokrotnie mierzą się z krytyką, a nawet hejtem. Oto przykłady:

"Za duże te cycki!", " Ale płaska ! Jak deska!", "Ale ma wielki bebzol!", "Nieźle się roztyła", "Skóra i kości!", "Od porodu minęło już tyle czasu, a ta dalej wygląda jakby była w ciąży", "Tak szybko wróciła do formy po porodzie? Niemożliwe, na pewno katowała się dietą", "Widzicie ten cellulit? Mogła sobie darować te krótkie spodenki!", "I po co się tak chwali tym płaskim brzuchem?", "Ma jakieś inne osiągnięcia poza ładną figurą?" – oto cytowane komentarze, które zamieściła w mediach społecznościowych Monika Mrozowska.

Monika Mrozowska o samoakceptacji

Przerażające, prawda? Natomiast aktorka zapewniła, że powyższe słowa nie dotyczą jej osoby, ponieważ ona kocha swoje ciało:

Wiem, przez ile przeszło, dlatego NIGDY nie oceniam czyjegoś wyglądu. Raz mam tego ciała mniej i bardzo lubię je wtedy pokazywać, a raz więcej i wtedy też je pokazuję, choć przyznaję, że mniej chętnie. Ale KOCHAM JE CAŁY CZAS! Bo mnie nosi, bo pozwala uprawiać sport, bo potrafi się rozciągnąć, a potem skurczyć, bo urodziło 4 dzieci, a potem je wykarmiło, bo zniosło kilka trudnych operacji, bo regeneruje się w sposób dla mnie niewyobrażalny, bo znosi wzloty i bolesne upadki, również te emocjonalne

– wyjaśniła aktorka.

I dodała, że jej ciało kochają również dzieci, a zwłaszcza syn Józek, który kładzie się na brzuchu Moniki i mówi: "Mój kochany miękki brzuszek…".

Na dowód samoakceptacji aktorka zamieściła zdjęcia z basenu oraz kadr ukazujący, jak karmi piersią. Kobiety podziękowały jej za ten post. "Piękną i mądrą kobietą jesteś. Mam ogromną nadzieję, że ten post dla wielu kobiet i dziewczyn będzie tym pierwszym krokiem w pokochaniu własnego ciała i siebie", "Dziękuję za te słowa" - czytamy w komentarzach.

Zobacz wideo: Schudłaś czy nie schudłaś, czyli presja wakacji

Zobacz także:

Renata Przemyk o relacji z adoptowaną córką. "Zrobiła ze mnie innego człowieka"

Syn Justyny Żyły miał konfirmację. Szczęśliwa mama dziękuje gościom: "To była piękna uroczystość"

Izabela Janachowska świętuje 7. rocznicę ślubu. "Mój mąż jest obietnicą, że będę miała przyjaciela na zawsze"

Zobacz wideo: Monika Mrozowska została mamą po raz czwarty

Autor: Dominika Czerniszewska

Pozostałe wiadomości