Gwiazdy

Mateusz Maga - co dziś robi jeden z najbardziej kontrowersyjnych uczestników programu "Top Model"?

Gwiazdy

Program "Top Model" dla wielu uczestników jest trampoliną do kariery w modelingu. Jednak nie tylko zwycięzcy show prężnie działają w świecie mody i wykorzystują swoją życiową szansą. Jednym z uczestników, którego kariera rozwinęła się w imponującym tempie, jest Mateusz Maga. Pamiętacie modela o delikatnej, androgenicznej urodzie?

Mateusz Maga – udział w "Top Model"

Mateusz Maga dał się poznać publiczności 6 lat temu w 4. edycji "Top Model". Chłopak o androgenicznej urodzie wzbudził w show sporo kontrowersji. Choć nie dotarł nawet do finału, dziś prężnie się rozwija, a jego kariera wygląda imponująco.

- Ponad półtora roku mieszkałem w Londynie. Tym samym skupiłem się na rynkach zagranicznych. Cieszę się z tego, że udało mi się zrealizować wszystkie światowe Fashion Weeki, jedne z najważniejszych w Nowym Jorku, Mediolanie, Paryżu czy też Londynie - powiedział.

Co odpowiada za sukces Mateusza? Model przyznał, że wygrana w programie nie jest żadnym wyznacznikiem późniejszej kariery.

- Wydaje mi się, że to wszystko zależy od tego, że uczestnicy, którzy wygrywają program, być może nagle tracą motywację. Jest to widoczne, że kilka osób nie wykorzystało szansy w modelingu lub woli robić coś innego - wyjaśnił Maga.

Jak wspomina program?

Mateusz w programie wielokrotnie był oceniany przez pozostałych uczestników. Jego delikatna uroda i szczupła sylwetka były głównym tematem rozmów. Po latach model przyznał, że wszystkie te incydenty wymagały od niego ogromnej siły psychicznej. Niestety w tamtych latach, był on jeszcze słaby i niepewny.

Załamały mnie opinie, zwłaszcza wśród uczestników. To bycie silnym psychicznie jest ważne w kontekście uczestnictwa w tego rodzaju programach. Ja wtedy nie byłem, więc automatycznie byłem na skreślonej pozycji

- dodał.

Obecnie życie Mateusza diametralnie się zmieniło. Model podróżuje po świecie i realizuje swoje marzenia. Nabył pewności i tym samym prężnie współpracuje z międzynarodowymi klientami.

- Teraz byłoby zupełnie inaczej, bo przybrałem pancerz, który rzeczywiście daje mi wiele i jakiekolwiek opinie gdzieś bardziej po mnie spływają - powiedział.

Zobacz także:

Aleksandra Prykowska pół roku temu została dotkliwie pogryziona przez psa. Teraz wraca na plan zdjęciowy!

Quebonafide i Natalia Szroeder na wyjątkowym zdjęciu. Muzyk nosi ukochaną na plecach!

Marcin Prokop zdradza kulisy pracy w telewizji i dodaje: "Lubię czasem stanąć w cieniu"

Autor: Nastazja Bloch

Pozostałe wiadomości