modeling

  Świat mody coraz bardziej otwiera się na inność.

  Organizator Miss Universe postanowił pójść z duchem czasu i zmienić regulamin. To pierwszy taki ruch od 70 lat.

  Kate Moss była jedną z najpopularniejszych supermodelek lat 90. ubiegłego wieku. W najnowszym wywiadzie ujawniła kulisy kultowych sesji, o których z zachwytem rozpisywała się prasa. Okazuje się, że niejednokrotnie jej granice były przekraczane przez fotografów.

  Kilka lat temu modelki plus size szturmem podbiły pokazy mody, teraz popularne stają się tzw. modelki petite, czyli drobne kobiety niskiego wzrostu. O tym w Dzień Dobry TVN opowiedziały Katarzyna Jakubiak, modelka, oraz Ewelina Rydzyńska, stylistka.

  Franciszek Poremba jest synem uznanej modelki i doświadczonego fotografa. Wszystko wskazuje na to, że jego przyszłość także związana będzie z branżą modową. Świadczą o tym dotychczasowe osiągnięcia utalentowanego nastolatka.

  Caroline Derpienski ma zaledwie 21 lat, a już może poszczycić się wieloma sukcesami. Modelka miała szansę pracować dla wielu uznanych projektantów, a jej instagramowy profil cieszy się zainteresowaniem ponad 3 mln osób.

  Anja Rubik to najpopularniejsza polska modelka, która od lat podbija światowe wybiegi. W najnowszym wywiadzie otworzyła się na temat macierzyństwa i opowiedziała o kulisach swojego związku.

  Przemek Szubert ma 42 lata i niedawno wziął udział w pokazie Prady podczas fashion weeku w Mediolanie. To jego powrót do świata mody po 20-letniej przerwie. Jak do tego doszło? O tym opowiedział w Dzień Dobry TVN.

  W Dzień Dobry TVN 25-letnia Sofia Jirau opowiedziała o szczegółach głośnej współpracy oraz planach na dalszą karierę w modelingu.

  "To była klepana bieda".

  Łukasz Wasilewski szerszej publiczności dał się poznać za sprawą "Top Model". Jak zmieniło się jego życie od emisji programu? Okazuj się, że 22-latek postanowił spróbować swoich sił na scenie. Jak oceniacie jego występ w Dzień Dobry TVN?

  Chelsea Werner udowadnia, że chcieć to móc. Wystarczy tylko mieć marzenia i sumiennie za nimi podążać. Dziewczyna mimo tego, że urodziła się z zespołem Downa, czerpie z życia garściami. Nie tylko zastała modelką, ale także 4-krotną mistrzynią olimpijską.

  "Pojawiła się jako gość, ale skradła show".

  Jacek Jelonek znany jest nie tylko w Polsce, ale także za granicą, gdzie od lat prężnie rozwija swoją karierę. Model może poszczycić się ogromnym doświadczeniem, pracą z najwybitniejszymi ludźmi ze świata mody oraz znajomością z topowymi gwiazdami. Niestety na jego drodze zdarzył się incydent, który wpisuje się w te dotyczące ruchu #MeToo. Reporter serwisu dziendobry.tvn.pl Oskar Netkowski zapytał Jacka o ciemne strony świata modelingu.

  Przez lata najmłodsza córka Steve'a Jobsa pozostawała w cieniu sławnego ojca i skupiała się na nauce. Teraz jednak postanowiła zabłyszczeć w świetle reflektorów i zadebiutowała na wybiegu podczas tygodnia mody w Paryżu. Zobaczcie, jak wyglądała.

  Olga Kaczyńska - wygrała II edycję programu Top Model. Znawcy wróżyli jej karierę na światowych wybiegach, ona jednak w 2015 roku wybrała inną drogę. Zmiany nastąpiły także w jej życiu osobistym - latem tego roku wyszła za kolegę po fachu, z którym pojawiła się w studiu Dzień Dobry TVN.

  Znany z "Azja Express" Piotr Czaykowski zrobił światową karierę w modelingu. Pracował dla największych domów mody.

  Leni Klum, czyli 17-letnia córka znanej na całym świecie supermodelki Heidi Klum, wystąpiła podczas pokazu Dolce&Gabbana w Wenecji. Dumna mama zasiadła na widowni i trzymała kciuki za swoją pociechę. Jak wypadła początkująca modelka?

  Bridget Malcolm ma za sobą wyjątkowo traumatyczne przeżycia. Jedna z topowych modelek Victoria's Secret kilka lat po zakończeniu współpracy z marką zdobyła się na opisanie nadużyć, jakie wobec niej stosowano. Karierę w branży modowej przypłaciła zdrowiem.

  Zuza Zakrzewska, modelka i aktywistka ciałopozytywności, opowiedziała o tym, jak wygląda w rzeczywistości praca modelki o pełniejszych kształtach. Wyjaśniła także, jakie są trendy w modelingu oraz wspomniała o fali hejtu, z którą musiała się zmierzyć.

  Lidia Popiel jest ikoną polskiego modelingu, od lat uchodzącą za jedną z najpiękniejszych Polek. Będąc u szczytu popularności, porzuciła karierę modelki i stanęła po drugiej stronie obiektywu. – Jest kobietą, którą zawsze chciałam być i którą nigdy nie będę – komplementuje ją dziennikarka Monika Richardson. Jaką ma receptę na urodę, witalność i szczęśliwe małżeństwo?

  Sandra Kubicka przeszła przez ostatni rok ogromną przemianę. Gwiazda wróciła na stałe do Polski, gdzie oddała się nowym pasjom. Życiowa metamorfoza sprawiła, że modelka zaakceptowała siebie i pokochała taką, jaka jest. - Wmawiano mi całe życie jaka mam być, jak mam się zachowywać i odzywać. Teraz chcę robić wszystko po swojemu - powiedziała.

  Mahogany nie miała łatwego życia. Z powodu choroby od najmłodszych lat musiała się mierzyć z przykrymi komentarzami. Mimo problemów dziewczyna nie poddała się, spełniła swoje największe marzenie i została modelką.

  "Najlepsza para" - takim hashtagiem Gracja Kalibabka opatrzyła wspólne zdjęcie ze swoim bratem Jackiem. Ta dwójka dała się poznać dzięki udziałowi w ostatniej edycji programu "Top Model". Na fotce z plaży rzeczywiście prezentują się zjawiskowo.

  Oliwia Bieniuk, córka Anny Przybylskiej i Jarosława Bieniuka próbuje swoich sił w modelingu. Na swoim Instagramie początkująca modelka zamieściła zdjęcia z nowej, dojść odważnej sesji. Jak wam się podoba w takim wydaniu?

  Program "Top Model" dla wielu uczestników jest trampoliną do kariery w modelingu. Jednak nie tylko zwycięzcy show prężnie działają w świecie mody i wykorzystują swoją życiową szansą. Jednym z uczestników, którego kariera rozwinęła się w imponującym tempie, jest Mateusz Maga. Pamiętacie modela o delikatnej, androgenicznej urodzie?

  Karolina Pisarek zrobiła zawrotną karierę. Finalistka programu "Top Model" nie spoczywa jednak na laurach i ciężko pracuje na swój sukces. Wydawać by się mogło, że jej życie od zawsze było idealne. Nic bardziej mylnego. Karolina w programie "Uwaga! TVN" opowiedziała o swoim trudnym dzieciństwie. Jej historia szokuje.

  Karolina Pisarek zwycięstwo ma we krwi. Wygrana w programie Top Model otworzyła jej drzwi do kariery w świecie mody, a podium w show "Ameryka Express" pokazał jej waleczny charakter. Jak Karolina wszystkie rywalizacje przeradza w sukces? Co obecnie robi i jakie ma marzenia? O tym modelka rozmawiała z Basią Pasek.

  Finalista Top Model Patryk Grudowicz trafił pod skrzydła Piotra Czaykowskiego - modela mogącego się pochwalić pracą dla najbardziej uznanych marek: Giorgio Armani oraz Dolce & Gabbana, który prowadzi również agencję modelek i modeli. Jak im się współpracuje? Jakie - według Piotra - są mocne strony Patryka? Dlaczego po programie Top Model Patryk zniknął ze świata modelingu? Jak ocenia show-biznes? Co się zmieniło w jego życiu prywatnym? Z Piotrem i Patrykiem rozmawiał reporter Dzień Dobry TVN Mateusz Hładki.

  Karolina Antosiak ma 24 lata. Akademię Marynarki Wojennej zamieniła na świat modelingu. Dziś pracuje dla najlepszych światowych marek, takich jak: Chanel, Dior, Louis Vuitton czy Givenchy. Które domy mody ceni sobie najbardziej? Co było dla niej najtrudniejsze w drodze na szczyt? Jakie ma rady dla początkujących modelek?