mateusz maga

  Program "Top Model" dla wielu uczestników jest trampoliną do kariery w modelingu. Jednak nie tylko zwycięzcy show prężnie działają w świecie mody i wykorzystują swoją życiową szansą. Jednym z uczestników, którego kariera rozwinęła się w imponującym tempie, jest Mateusz Maga. Pamiętacie modela o delikatnej, androgenicznej urodzie?

  Na scenie Dzień Dobry TVN gościliśmy dziś Mateusza Magę, który zaprezentował nam swój nowy singiel - "Na chwilę".

  Wokalista oraz uczestnik programów: "Top Model" i "Agent - Gwiazdy" Mateusz Maga postanowił zrobić prawo jazdy. Jak mu idzie nauka? Czy opanował już teorię? Gdzie chce zdawać egzamin? Sprawdził to dziennikarz Dzień Dobry TVN Mateusz Hładki.

  Mateusz Maga wykonuje zawód zdominowany przez kobiety - jest położnym. Ile porodów przyjął do tej pory? Jak reagują na niego rodzące kobiety? Chcą, by się nimi opiekował przy porodzie? Mateusza i jego żonę Karolinę - również położną - gościliśmy w Dzień Dobry TVN. Rozmawiają w domu o swojej pracy?

  W kolejnym odcinku Agenta - Gwiazdy 2 odpadł Mateusz Maga. Czego dowiedział się o sobie będąc w programie? Jak to się działo, że przyciągał w Agencie zwierzęta? ;)

  Rusza druga edycja programu Agent-Gwiazdy. Do Dzień Dobry TVN zaprosiliśmy występujących w niej uczestników, aby zapytać jakie są ich oczekiwania przed premierowym pokazem, jakie przeżycie nimi najbardziej wstrząsnęło, co im najbardziej doskwierało i czy program ich zmienił. Na naszych kanapach usiedli: Odeta Moro, Agnieszka Rylik, Mateusz Maga, Alan Andersz, Tomasz Niecikowski, Edyta Rzeźniczak, Michał Będźmirowski, Daria Ładocha i Julita Fabiszewska.

  Mateusz Maga znany z 4. edycji Top Model świetnie radzi sobie na rynku modelingu. Okazuje się jednak, że model ma więcej niż jeden talent i wkrótce będziemy mogli zobaczyć go w roli wokalisty. Czy planuje całkowicie porzucić dotychczasową karierę? O nowym kierunku w życiu zawodowym porozmawiała z nim dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska.

  Nie przypomina już zagubionego chłopca, którego pamiętamy z programu Top Model! O swoim sukcesie opowiedział nam Mateusz Maga, który niedawno wrócił z nowojorskiego tygodnia mody, gdzie wziął udział w 7 pokazach, a jego zdjęcia opublikował nawet amerykański Vouge.

  W sobotę w Dzień Dobry TVN: niepokojąco pociągający Maciek Maleńczuk - prywatnie na czacie i zawodowo na naszej scenie. Oprócz tego: według ostatnich badań służby mundurowe są zagrożone otyłością - Filip Chajzer sprawdza, jakie testy sprawnościowe muszą przejść policjanci. A na koniec: uroda, która przekracza granice i zagranicą jest szczególnie doceniana - Mateusz Maga o sukcesie za oceanem. Bądźcie z nami o 8.00! Zapraszają: Kinga Rusin i Bartosz Węglarczyk.

  Czym charakteryzuje się androgyniczny typ urody? Czy jest to chwilowy trend? Dlaczego tak inna uroda jest pożądana w modelingu? W studiu Dzień Dobry TVN gościliśmy: Radka Pestkę, zwycięzcę 5. edycji Top Model, Mateusza Magę, uczestnika programu Top model oraz Macieja Lisowskiego, właściciela agencji modelek. Czy Radek i Mateusz w pełni siebie akceptują? Czy w przeszłości ze względu na swoją oryginalność doświadczyli dyskryminacji?

  Mateusz Maga i Kajetan Góra zagrali w filmie "It's Now Or Never", którego premiera odbyła się w Los Angeles. W dokumencie pokazano, z jakim rodzajem nienawiści muszą mierzyć się osoby androgyniczne. Jak film został przyjęty w Hollywood? Zobaczcie, jaką propozycję zawodową otrzymał Mateusz, a jaką Kajetan. Rozmawiała z nimi dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska.

  Od najmłodszych lat cierpieli z powodu swojej odmienności. A teraz pewien amerykański producent zachwycił się nimi i postanowił zrobić film dokumentalny o androgynicznych mężczyznach. Gośćmi Kingi Rusin i Roberta Kantereita w studiu Dzień Dobry Wakacje byli: model Mateusz Maga i stylista fryzur Kajetan Góra.

  W najbliższą niedzielę w Dzień Dobry Wakacje: zobaczymy, jak Mateusz Maga i Kajetan Góra zagrali w amerykańskim filmie. Zdradzimy czego nie wiecie o Januszu Józefowiczu, a Radzimir Dębski zamieni muzykę na kierownicę! Czy pójdzie w ślady Hołowczyca i Małysza? Oni powinni zagrać u Tarantino - w naszym studiu Polscy samuraje, którzy walczą prawdziwymi mieczami. Przebojem podbił serca Polek i nieustannie zadziwia swoje fanki - na naszej scenie i czacie Patryk Kumór. Bądźcie z nami w niedzielę od 8:30!

  W najbliższą niedzielę dowiecie się, dlaczego Mateusz Maga i Kajetan Góra zostali bohaterami amerykańskiego filmu. Bądźcie z nami od 8:30!

  W najbliższy weekend w Dzień Dobry Wakacje: zabawimy się na wielkim góralskim weselu. Dowiemy się, dlaczego Mateusz Maga i Kajetan Góra zostali się bohaterami amerykańskiego filmu. Porozmawiamy z polską aktorką Barbarą Sienkiewicz, która mając 60 lat urodziła bliźnięta czym wzbudziła wielką sensację. Bądźcie z nami w weekend od 8:30! Zapraszamy w imieniu Kingi Rusin i Roberta Kantereita.

  W studiu Dzień Dobry TVN gościliśmy Mateusza Magę i Madoxa, którzy - jak mówi Anna Kalczyńska - są unikalnym połączeniem cech kobiecych i męskich. Jak na ich subtelny, nieco bardziej kobiecy wygląd reaguje otoczenie? Jak odbierają ich ludzie? I jak Madox i Maga radzą sobie z hejtem?

  W TVN Cafe gościliśmy dziś najbardziej kontrowersyjnego uczestnika programu Top Model - Mateusza Magę. Jak rozwija się jego kariera w modelingu czy udaje mu się połączyć naukę z pracą i czy rzeczywiście planuje wkrótce otworzyć szkołę tańca?

  W niedzielę z Dzień Dobry TVN: fenomen tak wielki, że aż doczekał się swojego filmu. W roli głównej "Disco polo", a na naszych kanapach: Piotr Głowacki i Dawid Ogrodnik. Następnie: czat z Mateuszem Magą! Czy bycie kontrowersyjnym pomaga w karierze? Oprócz tego: Maestro Mariusz Treliński! Prosto z Nowego Jorku! Po spektakularnym sukcesie w Metropolitan Opera. Zapraszamy od 8: 30. Program poprowadzą: Kinga Rusin i Bartek Węglarczyk.

  Jego udo wygląda jak nadgarstek Filipa. Jednak Mateusz Maga zdecydował się ćwiczyć na siłowni, by schudnąć. Ile ciśnie na klatę? Mateusz podobno otwiera szkołę tańca. Czy to prawda? Co połączy go z nową edycją "You Can Dance"? Czy nadal ciągle mylą Mateusza Magę z kobietą? I czy go podrywają? Filip Chajzer spotkał się z Mateuszem na siłowni. Jak reagują na niego w szatni?

  Na imprezie MTV pojawił się wczoraj Mateusz Maga, który niedawno odpadł z programu "Top Model". Jak sobie radzi w show-biznesie i czy nadal zajmuje się modelingiem? Czy to prawda, że udało mu się podpisać kontrakt z agencją, która w Polsce reprezentuje Anję Rubik?

  Przez Internet przelała się fala nienawiści do Mateusza Magi. Joanna Krupa stanęła w jego obronie. Wie, kto wszedł do finału. Właśnie wróciła z Portugalii. Czy uchyliła rąbka tajemnicy? Joanna jest znana także z tego, że kocha zwierzęta. Walczy o ich lepszy byt wszelkimi możliwymi sposobami. Tym razem wystawiła na aukcji siebie! O co chodzi? Zobaczcie!