Gwiazdy

Marieta Żukowska rozstała się z partnerem. Aktorka wydała oświadczenie i wyjawiła pewną tajemnicę

Gwiazdy

Dzien Dobry TVNKamil Piklikiewicz/East News

Marieta Żukowska ceni sobie prywatność i rzadko dzieli się swoim życiem prywatnym. Teraz jednak aktorka postanowiła zrobić wyjątek. Odniosła się do medialnych spekulacji dotyczących jej związku z Wojciechem Kasperskim.

Marieta Żukowska o związku z Wojciechem Kasperskim

Marieta Żukowska przez wiele lat spotykała się z Wojciechem Kasperskim, reżyserem teatralnym i producentem. Wspólnie wychowują córkę Polę. Od pewnego czasu w mediach pojawiają się informacje, że para właśnie się rozstała, a przyczyną rozpadu związku miałyby być pieniądze. Aktorka, która rzadko komentuje takie doniesienia, tym razem zrobiła wyjątek i zamieściła na swoim koncie na Instagramie specjalne oświadczenie.

Czytamy w nim, że z Wojciechem Kasperskim rozstała się ponad dwa lata temu. To, trzeba przyznać ewenement, że znanej aktorce udało się tak długo utrzymać tę informację w sekrecie przed wszystkimi. Artystka podkreśliła, że wspólnie podjęli taką decyzję. Choć uczucie między nimi się wypaliło, to nadal są ze sobą w kontakcie, wspierają się i wspólnie wychowują córkę Polę. Na koniec dodała, że poprzez oświadczenie, chce uciąć wszelkie plotki i jednocześnie prosi o uszanowanie prywatności. Pełną treść oświadczenia znajdziecie poniżej.

Marieta Żukowska - kim jest?

Marieta Żukowska to jedna z popularniejszych polskich aktorek filmowych i teatralnych młodego pokolenia. Ukończyła łódzką filmówkę. Na stałe występuje w Teatrze im. Stanisława Jaracza w Łodzi. Szerszej publiczności znana jest z między innymi z ról w serialach "Majka" i "Druga szansa".

Zobacz wideo: Marieta Żukowska o udziałach w talent show czy reality show: Chyba bym nie była w tym dobra

Zobacz także:

Asia ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" zakochana. Nam zdradziła, dlaczego ukrywa swojego partnera

Wakacyjny romans - kiedy ma szansę przerodzić się w trwały związek? "Urlop sprzyja rozhamowaniu emocjonalnemu"

Edyta Pazura krytycznie o zachowaniu współczesnych mężczyzn: "Dziwne to czasy"

Autor: Katarzyna Oleksik

Źródło zdjęcia głównego: Dzien Dobry TVN

Pozostałe wiadomości