Gwiazdy

Marieta Żukowska ma nowy, życiowy cel: "Podjęłam decyzję nieodwracalną"

Marieta Żukowska

Kamil Piklikiewicz/ East News

Gwiazdy

Marieta Żukowska ma nowy, życiowy cel: "Podjęłam decyzję nieodwracalną"

Marieta Żukowska

Kamil Piklikiewicz/ East News

Marieta Żukowska chce spełnić swoje postanowienie. Co ciekawe, zwlekała z tym aż 12 lat. Teraz jednak stwierdziła, że dłużej nie może tego odkładać. Zdenerwowana aktorka nie ukrywa, że zmusiła ją do tego sytuacja. 

Marieta Żukowska – kariera i życie prywatne

Aktorce sławę przyniosły liczne role m.in. w serialu "Majka" emitowanym w TVN i na player.pl, gdzie wcieliła się postać przebiegłej Aleksandry. Występowała też w filmach takich jak: "Botoks", "Słaba płeć?" czy "Ciacho". 

Gwiazda jest też szczęśliwą mamą. Choć nie wstawia zbyt często zdjęć z życia prywatnego, jednak na Instagramie przemyca nieco informacji o swojej córeczce. Konto Mariety obserwuje już ponad 220 tysięcy fanów.


Marieta Żukowska – nowy cel

Marieta Żukowska w najnowszym poście na Instagramie ogłosiła swój nowy cel w życiu. Ujawniła, że zamierza wreszcie skończyć kurs prawa jazdy. Skłoniła ją do tego zimowa aura.  

Przecież ta zima musi minąć, już podjęłam decyzję na w..rwie nieodwracalną, że muszę mieć prawo jazdy i ten kurs co robię od 12 lat muszę skończyć (…) Ciekawe kto z Was jak ja dziś brnął w zaspach z córeczką do szkoły? 

 – napisała aktorka.

Na reakcję fanów i ich doping nie trzeba było długo czekać. 

- Mam prawo jazdy od 12 lat, a i tak wszędzie na nogach albo męża proszę. Nienawidzę prowadzić auta. Niemniej trzymam kciuki za powodzenie na egzaminie. Taką samą podjęłam decyzję, też w chwili różnych emocji - czytamy w komentarzach. 

Trzymamy kciuki za osiągnięcie celu!

Zobacz wideo: Marieta Żukowska o relacji z córką: Mamy takie swoje kobiece sprawy

x-news

Zobacz także:

Joanna Jabłczyńska na uroczym nagraniu z dzieciństwa. "Nie wiem, co lepsze w tym filmie - moja fryzura czy dykcja"

Tamara Arciuch wraca do telewizji w serialu "Tajemnica zawodowa". "Może on być inspiracją dla wielu kobiet"

Marta Żmuda Trzebiatowska: "W szkole podstawowej byłam najgrubsza w klasie". Dlaczego zdecydowała się na tak szczere wyznanie? 

Co sądzisz o tym artykule?
63
6
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
0