Gwiazdy

Marieta Żukowska o urokach macierzyństwa. Aktorka zwraca się do matek: "Wierzcie mi, rozumiem Was"

Marieta Żukowska

Kamil Piklikiewicz/East News

Gwiazdy

Marieta Żukowska o urokach macierzyństwa. Aktorka zwraca się do matek: "Wierzcie mi, rozumiem Was"

Marieta Żukowska

Kamil Piklikiewicz/East News

Marieta Żukowska od ośmiu lat jest szczęśliwą mamą Poli. Niedawno gwiazda w mediach społecznościowych opublikowała zdjęcie w eleganckiej kreacji i poruszyła temat macierzyństwa. Aktorka w opisie zwróciła się także do mam. "Wierzcie mi, rozumiem Was" – piała.

Marieta Żukowska - kariera i życie prywatne

Marieta Żukowska to aktorka i spełniona mama, która z powiedzeniem łączy pracę zawodową z życiem prywatnym. Role w serialach, spektaklach teatralnych oraz filmach takich jak: " Nieruchomy poruszyciel". ","Słaba płeć?", czy "Botoks" przyniosły jej rozpoznawalność, a gwiazda pochwalić się może sporą grupą fanów. Dużą popularnością aktorka cieszy się także na Instagramie, gdzie z chęcią dzieli się z internautami zarówno zawodowymi niespodziankami, jak i codziennością. Jej konto obecnie obserwuje ponad 200 tysięcy fanów.

Marieta Żukowska o macierzyństwie

Marieta Żukowska od wielu lat tworzy szczęśliwy związek z reżyserem Wojciechem Kasperskim. W 2012 roku para powitała na świecie córeczkę Polę. Dziś dziewczynka ma już 8 lat, a dumna mama od czasu do czasu wspomina o swoim "oczku w głowie" na Instagramie. Niedawno gwiazda poruszyła w mediach społecznościowych temat macierzyństwa, jak przyznała, dobrze rozumie, wszystkie mamy, które po całym dniu pełnym obowiązków, czują zmęczenie. Aktorka dodała także, że podziwia kobiety, które mają w domu więcej niż jedną pociechę. W sieci opublikowała zdjęcie w eleganckiej sukience i opatrzyła je opisem:

Sweet dreams... ja padam, nie wiem jak Wy ? Moja córeczka chciała być dzisiaj dorosłą, zamieniłam się, a co - wytrzymała godzinę ;) Wiec drogie mamy - wierzcie mi rozumiem Was... te, co mają więcej niż jedno... podziwiam

- czytamy.

Zobacz także:

Maseczki w szkołach obowiązkowe? Wirusolog: "Starsze dzieci to są już młodzi dorośli"

"Kulisy sławy" Julii Kamińskiej. Jak "BrzydUla" zmieniła jej życie?

Polski poseł nagrał piosenkę, która stała się hitem listy Billboard! Jak do tego doszło?

Co sądzisz o tym artykule?
65
6
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
0