Marieta Żukowska

  Marieta Żukowska ceni sobie prywatność i rzadko dzieli się swoim życiem prywatnym. Teraz jednak aktorka postanowiła zrobić wyjątek. Odniosła się do medialnych spekulacji dotyczących jej związku z Wojciechem Kasperskim.

  Marieta Żukowska ma dla swoich wielbicieli nie lada gratkę. Gwiazda co rusz pokazywała, jak upływają jej rajskie wakacje na Zanzibarze. I choć wcześniej już wrzucała fotki w bikini, tym razem poszła na całość. Aktorka pokazała się topless. Fani nie mogą wyjść z zachwytu.

  Marieta Żukowska dołączyła do gwiazd, które złożyły swoim fankom życzenia z okazji Dnia Kobiet. Święto kobiecości stało się dla aktorki doskonałą okazją do tego, aby pokazać zdjęcie swojej córki. Mała rośnie jak na drożdżach.

  Marieta Żukowska udostępniła w mediach społecznościowych serię bardzo kobiecych i zmysłowych fotografii. Na każdej z nich pozuje topless na plaży. To efekt odważnej sesji zdjęciowej, na którą się zdecydowała. Komplementów pod postem nie brakuje.

  Marieta Żukowska chce spełnić swoje postanowienie. Co ciekawe, zwlekała z tym aż 12 lat. Teraz jednak stwierdziła, że dłużej nie może tego odkładać. Zdenerwowana aktorka nie ukrywa, że zmusiła ją do tego sytuacja.

  Marieta Żukowska od ośmiu lat jest szczęśliwą mamą Poli. Niedawno gwiazda w mediach społecznościowych opublikowała zdjęcie w eleganckiej kreacji i poruszyła temat macierzyństwa. Aktorka w opisie zwróciła się także do mam. "Wierzcie mi, rozumiem Was" – piała.

  Relacje między matkami i córkami są różne - mogą być oparte o przyjaźń, dominację lub rywalizację. O to, jak powinny wyglądać zdrowe stosunki na linii matka - córka zapytaliśmy gości Dzień Dobry TVN: psycholog i socjolog dr Joannę Heidtman, projektantkę Teresę Rosati i aktorkę Marietę Żukowską.

  Marieta Żukowska przez wielu uważana jest za ikonę stylu. Aktorka udowadnia, że prostota i minimalizm w ubiorze też mogą zachwycać. Alicja Napiórkowska zaprezentowała w Dzień Dobry TVN trzy stylizacje zainspirowane stylem Mariety Żukowskiej. Zobaczcie, jak Marcin Prokop określił sposób ubierania aktorki.

  W kawiarence TVN Cafe, Magda Mołek, przy aromatycznej kawie, spotkała się z Marietą Żukowską - przyszłą mamą. Jak przygotowuje się do najważniejszej roli w swoim życiu i czy w związku z tym, że zaangażowała się w pewien projekt muzyczny porzuci aktorstwo?