Gwiazdy

Margaret została zapytana o dzieci: "Jestem szczęśliwą macochą"

Gwiazdy

Margaret

Margaret udzieliła ostatnio wywiadu na kanale Karola Paciorka. Wokalistka opowiadała nie tylko o swojej nowej muzyce, ale też o kwestiach społecznych. Swoim wyznaniem mogła zaskoczyć część fanów.

Margaret szczerze o macierzyństwie

Kilka dni temu Margaret wydała nową płytę. Album "Maggie Vision" różni się od poprzednich. Artystka postanowiła zerwać z popowymi brzmieniami i tym razem postawiła na rap. Przy okazji promocji nowego wydawnictwa Margaret udziela wielu wywiadów. Nie wszystkie rozmowy dotyczą wyłącznie muzyki. Ostatnio gwiazda poruszyła temat posiadania dzieci.

Czy Margaret chce mieć dzieci?

Margaret, podobnie jak większość jej koleżanek z branży, popiera Strajk Kobiet. Wokalistka głośno sprzeciwia się wyrokowi Trybunału Konstytucyjnego ws. aborcji. Podczas rozmowy z Karolem Paciorkiem na kanale Imponderabilia raz jesz skrytykowała działania rządzących.

- Tupię nogą i będę to robić. Ja bardzo lubię Polskę i bardzo lubię Polaków, ale jest mi z zaistniałą sytuacją bardzo przykro - powiedziała szczerze.

Gwiazda porównała również polską rzeczywistość do tej znanej nam z filmów Monty'ego Pythona lub serii Matrix. Pozostając w temacie posiadania dzieci, Karol Paciorek spytał Margaret o jej ewentualne plany związane z macierzyństwem.

- Jestem szczęśliwą macochą, mam przepiękną pasierbicę. Spełniam się jako matka psów. Gdybym jednak dojrzała do decyzji o dziecku, to myślę, że po prostu nie w tym kraju. Na pewno. Chyba że coś by się zmieniło, o to walczymy - wyznała.

To nie pierwszy raz, kiedy wokalistka tak gorzko oceniła życie w Polsce. Wcześniej rapowała o tym w kawałku o wymownym tytule "No future".

Margaret - życie prywatne

Margaret od kilku lat jest związana z Piotrem Kozieradzkim. Kacezet, bo pod takim pseudonimem tworzy muzyk, wyprodukował ostatni krążek wokalistki. Wcześniej był związany z DJ-ką i modelką, Neen Nah. Owocem ich relacji jest córka Noemi.

Zobacz wideo: Gdzie Margaret odnalazła spokój?

Zobacz też:

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki znajdziesz w serwisie Player.

Autor: Mateusz Łysiak

Pozostałe wiadomości