Gwiazdy

Różal i jego partnerka apelują o pomoc. Nagroda pieniężna dla osoby, która znajdzie ich klacz

Gwiazdy

Marcin Różalski zasłynął w kick-boxingu i MMA. Oprócz wielu zwycięstw i charakterystycznego wizerunku, sportowiec znany jest także z niesienia pomocy zwierzętom. Wraz ze swoją partnerką Martą Kwiatkowską opowiedzieli Piotrowi Wojtasikowi, w jaki sposób je ratują. Dodatkowo zaapelowali o pomoc w znalezieniu zaginionej klaczy Majki.

"Różoland" - azyl dla niechcianych zwierząt

Marcin Różalski z Martą Kwiatkowską od kilku lat prowadzą "Różaland" – miejsce, w którym schronienie znalazło bardzo wiele zwierząt. Kobieta od dziecka związana jest z końmi i to ona zaraziła Różala miłością do nich. Piotr Wojtasik odwiedził "Różaland", by sprawdzić, ile stworzeń mają pod swoimi skrzydłami.

- Są bliżej niepoliczone, bo ta liczba się zmienia. Mamy tutaj zwierzęta, które znalazły u nas swoje ostatnie miejsce, czyli swój azyl. To schronisko dla niechcianych już zwierząt - powiedziała partnerka sportowca.

Klacz Majka poszukiwana

Marta Kwiatkowska i jej partner znaleźli się w potrzebie. Ostatnio zaginęła ich ukochana Majka, której poszukiwania trwają w całej Polsce. Para prosi o kontakt, jeżeli ktoś jest w posiadaniu ich klaczy. Przewidziana jest nagroda.

- Szukamy Majki, której charakterystycznym znakiem jest ten znak na głowie. Koń jest całkowicie czarny. Jest rasy pogrubionej, czyli zimnokrwisty. Majka jest zaczipowana, ale nie mylmy tego z GPS-em - powiedziała nam Marta.

- Szukamy konia, a nie sprawcy, bo wiemy, że Majka mogła w tym czasie przemieścić się wszędzie. Ktoś mógł nawet kupić ją nieświadomie. Proszę, żeby ta osoba, która ją ma, się do nas odezwała. Nagroda to 8 tys. zł - dodała.

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki znajdziesz w serwisie Player.pl

Zobacz też:

Autor: Oskar Netkowski

Reporter: Piotr Wojtasik

Pozostałe wiadomości