Gwiazdy

"Mam Talent!". Agnieszka Chylińska zachwycona Jankiem Klimentem. "W połowie nie rozumiem, co on gada"

Gwiazdy

Małgorzata Foremniak, Jan Kliment, Agnieszka Chylińska
Dzień Dobry TVN

Castingi do 13. edycji 'Mam Talent" dobiegły końca. W jury obok Agnieszki Chylińskiej i Małgorzaty Foremniak po raz pierwszy zasiadł Jan Kliment. Jak przebiegała współpraca? Kilka szczegółów piosenkarka ujawniła w opublikowanym w sieci nagraniu.

Agnieszka Chylińska o castingach do "Mam Talent!"

Agnieszka Chylińska wraz z pozostałymi jurorami zakończyła właśnie castingi do najnowszej edycji programu "Mam Talent!". Piosenkarka nie ukrywa, że po raz pierwszy od 13 lat czuje się zmęczona. A przed nią najtrudniejszy moment, kiedy trzeba będzie wyłonić uczestników w kolejnym etapie show. Jednak nie boi się tych wyborów.

- Mam swoje typy i będę się o nie biła, tak jak zawsze - zapewnia Agnieszka w opublikowanym na Instagramie nagraniu. Jak ocenia nowego jurora, Janka Klimenta?

Agnieszka Chylińska o Janie Klimencie

W 13. edycji "Mam Talent!" w składzie jurorskim obok Agnieszki Chylińskiej i Małgorzaty Foremniak zasiadł Jan Kliment. Wokalistka nie ukrywa, że współpraca z nim przebiegała bardzo dobrze. Jej zdaniem, Janek jest genialny.

- Za każdym razem, jak jest nowy juror, zastanawiam się, czy będzie lepiej, czy gorzej, a on się pojawił i dał fun, taką "luźną gumę". Jest dowcipny, w połowie nie rozumiem, co on gada w ogóle - śmieje się Chylińska. - Ale jest piekielnie inteligentny, jest mądrym gościem, jego stopień rozmawiania jest najwyższych lotów - podkreśla piosenkarka. Jak dodaje, duże wrażenie zrobiła na niej jego wrażliwość.

- Podoba mi się jego stosunek do kobiet, to jest niezwykłe. Może żyjemy w takich dziwnych czasach, że gesty wobec kobiet może dziwią. Fakt, że jestem wychowana w zespole rockowym i mam troszkę inną biografię, jeśli chodzi o bycie kobietą w teamie, ale jest to mega gość dla mnie - twierdzi z przekonaniem jurorka "Mam Talent!".

Agnieszka Chylińska komplementuje Jana Klimenta. Zobacz nagranie:

Jan Kliment - kariera

Jan Kliment to czeski tancerz i choreograf. W swojej zawodowej karierze na swoim koncie ma sukcesy zarówno krajowe, jak i międzynarodowe - jest dwukrotnym mistrzem Czech i pięciokrotnym mistrzem Polski. Regularnie także współpracuje z warszawskimi teatrami, gdzie występuje w obsadzie spektakli muzycznych.

Jego taneczna przygoda trwa trzydzieści pięć lat. Jak przyznaje, talent to dopiero początek. Sukces może zapewnić wyłącznie ciężka praca.

- Talent ma różne etapy. Rodzę się z jakąś umiejętnością, ale potem muszę z nią ciężko pracować - mówił w Dzień Dobry TVN w rozmowie z Pauliną Krupińską i Damianem Michałowskim. Zobacz wideo:

Zobacz też:

Maja Hyży pokazała blizny na ciele. "Walkę toczyłam przez wiele lat w bólu i cierpieniu, nie mając pojęcia, czy wygram"

Olga Kaczyńska z "Top Model" wzięła ślub i pokazała zdjęcia z uroczystości. "Ogrom wzruszeń, miłości i szaleństwa"

Robert Kochanek kiedyś i dziś. Jak zmienił się uczestnik programu "40 kontra 20"?

Autor: Luiza Bebłot

Pozostałe wiadomości