jury

  Ukraiński zespół Kalush Orchestra, który wygrał Eurowizję 2022 wrócił już do Ukrainy. Frontman zespołu Ołeh Psiuk podczas konferencji prasowej odniósł się między innymi do wyników głosowania ukraińskiego jury dla Polski. Co powiedział muzyk?

  Kontrowersje wywołał brak punktów dla polskiego wykonawcy.

  Aktorka będzie członkinią jury. Kto jeszcze będzie oceniał konkursowe filmy?

  Małżeństwo Zastawny połączyła miłość do opieki nad egzotycznymi pupilami. Wspólnie założyli fundację i wystąpili w programie "Mam Talent!" z ważnym przesłaniem. Jakim?

  Rusza długo wyczekiwana, 13. edycja programu „Mam Talent!”. W nowym sezonie widzowie zobaczą niezmiennie Małgorzatę Foremniak i Agnieszkę Chylińską przy stole jurorskim oraz Marcina Prokopa w roli prowadzącego. Nowymi osobami w programie będą Jan Kliment oraz Michał Kempa. Czy będzie to dla nich szczęśliwa trzynastka?

  Castingi do 13. edycji 'Mam Talent" dobiegły końca. W jury obok Agnieszki Chylińskiej i Małgorzaty Foremniak po raz pierwszy zasiadł Jan Kliment. Jak przebiegała współpraca? Kilka szczegółów piosenkarka ujawniła w opublikowanym w sieci nagraniu.

  Trwa wspólna akcja telewizji TVN i marki Prymat. Jury rozpoczęło obrady. Kto został przewodniczącym jury akcji "Mistrz Smaku" - Michel Moran czy Robert Sowa? Kto nie zgadza się z tym wyborem? Jacy kandydaci na "Mistrza Smaku" podobają się Darii Widawskiej, a jacy Grażynie Wolszczak? Głosowanie trwa od 8 do 24 listopada.

  Rutyna, czy przyjemność? O tym, jak wygląda ciężka praca jurora "Mam talent!" :), opowiedzieli nam Agnieszka Chylińska, Małgorzata Foremniak i Agustin Egurrola. Kto zagnieździł się w programie jak komórka jajowa? Na spotkanie z prawdziwymi "poszukiwaczami talentów", podczas pierwszego w tej edycji odcinka "na żywo", zapraszamy już dziś o 20.00.

  Ruszyła kolejna już edycja kulinarnego talent-show "MasterChef". Dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska zapytała jurorów o to, co wywarło na nich największe wrażenie w najnowszym sezonie. Anna Starmach, Magda Gessler i Michel Moran zdradzili nam, jakie najlepsze dania mieli przyjemność zjeść. Jakie konsekwencje ponosi Ania po zakończeniu każdej edycji programu? Kiedy Magda Gessler przestaje mówić? Czy mistrz kuchni Michel Moran dobrze czuł się w Ameryce?

  Ania Rusowicz, Małgorzata Ohme i Piotr Rubik to skład jury nowego talent show na antenie TVN. "APLAUZ, APLAUZ" to zupełnie nowy format, gdzie uczestnikami są rodziny, a siłą napędową ich relacje. Ile rodzin wystąpi w programie? Czy spięty nauczyciel potrafi wyluzować się w świetle reflektorów? Z jurorami programu rozmawiała dziennikarka Dzień Dobry TVN Kinga Burzyńska. Premiera już dziś o godz. 20:00 w TVN. Zapraszamy przed telewizory!

  Z ostatniego odcinka You Can Dance odpadli: Klaudia Sadło i Hubert Kozłowski. Wraz z Michałem Pierógiem gościliśmy ich w Dzień Dobry TVN. Czy tancerze czują się skrzywdzeni werdyktem jury? Nad czym muszą jeszcze popracować? Komu kibicują?

  Dlaczego Agnieszka Chylińska bała się zostać jurorem? Pod jakim warunkiem wysłałaby swoje dzieci do "Małych Gigantów" i czy w programie zdarzają się niemądrzy rodzice? Już dziś, o 20.00, w półfinale zmierzą się ze sobą: Klika Rubika, Czadersi i Gang Olafa! Będzie się działo! Macie swoich faworytów?

  Magda Skwarek urodziła się po to, by grać. Jednogłośną decyzją jury Magda znalazła się w finale castingu na Aktorski Diament. Zawsze była zauważalna. Pracuje jako asystent rodziny w MOPS-ie w Katowicach. Jest charyzmatyczna i silna.

  Program "Bitwa o dom" miał opuścić Wojtek z córkami, wtedy właśnie państwo Kosewscy postanowili, że to oni chcą odejść z programu, aby pan Wojtek mógł w nim pozostać. Dlaczego podjęli taką decyzję? Czy jej żałują?

  W tym roku już po raz drugi konkurs Wine & Food Noble Night zorganizowany został w odświeżonej konwencji. Jury składa się z profesjonalistów i niekwestionowanych mistrzów sztuki kulinarnej. Ich zadaniem była ocena menu zaproponowanych przez 12 finalistów – restauracji z całej Polski. W studiu Dzień Dobry TVN gościem był juror Wine & Food Noble Night Adam Chrząstowski oraz zwycięzca konkursu - Witold Iwański.

  Oczarowała jury "X Factor". Klaudia Szafrańska jest uczennicą liceum w Koninie i ma 18 lat. Oprócz śpiewu jej największą pasją jest moda i taniec. Marzy o tym, by być sławna i doceniana. Czy uda jej się spełnić te marzenia?

  Do konkursu Martynę zgłosił 26-letni Janek. Kandydaturę Doroty zaproponował jej chłopak Tomek, który jest strażakiem. Poznaj historie dwóch bohaterek wyjątkowego przedsięwzięcia "Zwykły bohater"!