Gwiazdy

Małgorzata Rozenek w nietypowej odsłonie. Fani: „Matka Boska Rozenkowa”

Gwiazdy

Aktualizacja:
Małgorzata Rozenek-Majdan

Ciąża ewidentnie służy Małgorzacie Rozenek-Majdan. Gwiazda w mediach społecznościowych pochwaliła się nieziemskim zdjęciem, na którym wygląda bardzo młodo. Jeden z fanów dostrzegł podobieństwo do Matki Boskiej. Czy słusznie?

Rozkwitająca Małgorzata Rozenek

Małgorzata Rozenek pomimo ciąży nie zwalnia tempa i bierze udział w kolejnych projektach. Ze względu na imponujący wygląd i fotogeniczność wiele marek zaprasza „Perfekcyjną” do współpracy. Małgosia na Instagramie pochwaliła się efektami jednej z ostatnich kampanii. Trzeba przyznać, że na najnowszym zdjęciu wygląda przepięknie.

Fotografia nie umknęła również fanom Małgosi. Internauci licznie komentowali najnowszy post. Pod zdjęciem zasypywali gwiazdę falą komplementów i doceniali piękny, bajkowy portret. Jeden z fanów miał dość nietuzinkowe porównanie.

Matka Boska Rozenkowa

- czytamy pod zdjęciem.

Małgosia Rozenek jak Matka Boska?

Matka Boska? To zdecydowanie pierwsza myśl, która przychodzi do głowy, gdy patrzymy na jej najnowsze zdjęcie. Czy stylizacja nawiązuje do jej błogosławionego stanu? Być może, choć dla wszystkich tych, którzy kochają trendy, na pewno przede wszystkim kojarzy się z modą. I choć wizerunek Maryi już 3 lata temu lansował między innymi dom mody Dolce&Gabbana, inni projektanci po dziś dzień wplatają „święte historie” do swoich prac. Takim przykładem może być między innymi polska marka biżuterii – ZoZo Design. Za co jeszcze można docenić look Perfekcyjnej? Za kratę, która w sezonie wiosna-lato 2020 będzie absolutnym hitem – a to wszystko między innymi dzięki Chanel czy Fendi. Dodatkowo na plus zaliczymy także opaskę w rozmiarze XXL, która już od kilkunastu miesięcy nosi miano jednego z najgorętszych akcesoriów.

Zobacz też:

Autor: Nastazja Bloch

Źródło: Joanna Andrzejewska

Pozostałe wiadomości