Gwiazdy

Małgorzata Rozenek-Majdan pojawiła się u Kuby Wojewódzkiego. "Byłam sobą"

Gwiazdy

Aktualizacja:
Autor:
Aleksandra
Matczuk
Źródło:
Instagram
Małgorzata Rozenek-Majdan

Kuba Wojewódzki rusza z 32. sezonem swojego programu. Kto zasiądzie na słynnej kanapie? W pierwszym odcinku zobaczymy nową prowadzącą Dzień Dobry TVN Małgorzatę Rozenek-Majdan i aktora Macieja Musiałowskiego.

32. sezon "Kuby Wojewódzkiego"

Małgorzata Rozenek-Majdan cieszy się ogromną popularnością i zainteresowaniem mediów. Gwiazda została nową prowadzącą Dzień Dobry TVN, gdzie widzowie będą mogli ją oglądać w duecie z dziennikarzem Krzysztofem Skórzyńskim. Fani "Perfekcyjnej Pani Domu" mają jeszcze jeden powód do radości.

Prowadzący Dzień Dobry TVN

Agnieszka Woźniak-Starak wymienia cechy pracy w telewizji na żywo
Agnieszka Woźniak-Starak wymienia cechy pracy w telewizji na żywo
wideo 2/3

Gwiazda wystąpi w pierwszym odcinku 32. sezonu programu Kuby Wojewódzkiego. Małgorzata i Kuba pochwalili się tym faktem w mediach społecznościowych. Dodali wspólne zdjęcie, na którym pozują wraz z drugim gościem zapowiadanego odcinka, aktorem Maciejem Musiałowskim.

Pierwszy odcinek "Kuby Wojewódzkiego" - kiedy premiera?

Kiedy Małgorzata pojawi się u Kuby? - We wtorek u mnie Dobry wieczór TVN, odcinek pierwszy i też na razie jedyny. Naszym gościem z @m_rozenek będzie @musialowskimaciej - poinformował Kuba Wojewódzki. - Kuba specjalnie dla mnie założył cekiny (...) a ja byłam sobą… niestety - napisała Małgorzata.

Pod zdjęciem pojawiły się komentarze widzów. - "Świat się kończy", "Piękne otwarcie", "Ale tą koszulą to chyba chciałeś przyćmić gości chyba", "Czekam z pilotem w ręku" - pisali.

Premierowy odcinek z Małgorzatą Rozenek-Majdan i Maciejem Musiałowskim pojawi się na antenie TVN już 6 września o 22:40. Wcześniejsze odcinki dostępne są na Player.pl

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Aleksandra Matczuk

Źródło: Instagram

Źródło zdjęcia głównego: Paweł Wodzynski/EastNews

Pozostałe wiadomości