Gwiazdy

Karolina Pisarek trafiła do szpitala. Menadżerka: "Pojawiło się podejrzenie guza"

Gwiazdy

Aktualizacja:
Autor:
Aleksandra
Matczuk
Reporter:
Mateusz Hładki
Źródło:
cozatydzien.tvn.pl
Najnowsze informacje ze świata gwiazd

Karolina Pisarek poinformowała w mediach społecznościowych o problemach ze zdrowiem. Modelka poskarżyła się na uciążliwy ból głowy. Gwiazda trafiła do szpitala, gdzie wykonano jej tomografię komputerową głowy. - Chciałbym, żebyśmy wszyscy trzymali mocno kciuki - powiedział Mateusz Hładki w show-biznesowym cyklu Dzień Dobry TVN.

Karolina Pisarek w szpitalu

W sieci pojawiły się niepokojące informacje dotyczące stanu zdrowia Karoliny Pisarek. Jedna z najpopularniejszych, polskich modelek opowiedziała w mediach społecznościowych o martwiącej ją dolegliwości. Gwiazda wyznała, że od kilku dni walczy z uciążliwym bólem głowy.

Zdrowie

Jak wiatr wpływa na nasze zdrowie i samopoczucie?
Jak wiatr wpływa na nasze zdrowie i samopoczucie?Dzień Dobry TVN
wideo 2/6

- Nie wiem, czym spowodowana jest migrena, bo nigdy wcześniej nie miałam takich stanów - wyjaśniła na Instagramie. - Codziennie wspomagam się mocnymi środkami przeciwbólowymi z nadzieją, że przejdzie, ale dziś ból jest tak duży, że jadę do lekarza - dodała.

Karolina Pisarek ma kłopoty ze zdrowiem

Modelka trafiła do szpitala. Jak czytamy na portalu Co Za Tydzień, Karolina czeka na wynik tomografii głowy. Podczas badania towarzyszył jej mąż Roger Salla. Portalowi udało się porozmawiać z menadżerką gwiazdy Małgorzatą Leitner.

-  Pojawiło się podejrzenie guza, jesteśmy wszyscy w szoku i czekamy na dalsze badania - wyjaśniła. - Przez ostatnie 5 dni nasilał się ból głowy, Karolina była na bardzo silnych lekach przeciwbólowych, takich, które może przepisać tylko lekarz, i nie pomagało. Czekamy na dalsze wyniki badań. Bardzo się martwimy - podsumowała.

Mateusz Hładki w show-biznesowym cyklu Dzień Dobry TVN poruszył temat stanu zdrowia Karoliny.

- Chciałbym, żebyśmy wszyscy trzymali mocno kciuki za Karolinę Pisarek. Wierzę w to, że jej dobra passa trwa i wszystko świetnie się układa, ale niekiedy jest tak, że zdrowie mówi: "zatrzymaj się" i chyba tak jest właśnie teraz u Karoliny. (...) Miejmy nadzieję, że na podejrzeniu guza się skończy. Trzymamy za Karolinę kciuki, jest wspaniałą, zdolną dziewczyną i wszystko, co najlepsze przed nią i przed jej ukochanym mężem Rogerem - powiedział dziennikarz.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Aleksandra Matczuk

Reporter: Mateusz Hładki

Źródło: cozatydzien.tvn.pl

Źródło zdjęcia głównego: Justyna Rojek/East News

Pozostałe wiadomości