Gwiazdy

25-lecie pracy artystycznej Gosi Baczyńskiej. "Życzę jej, żeby cały świat się o niej dowiedział"

Gwiazdy

Autor:
Daria
Pacańska
Reporter:
Sandra Hajduk-Popińska
25-lecie Gosi Baczyńskiej
25-lecie Gosi BaczyńskiejDzień Dobry TVN
wideo 2/4

Gosia Baczyńska obchodzi jubileusz 25-lecia kariery artystycznej. Z tej okazji w Warszawie odbyła się niezwykła uroczystość, na której nie mogło zabraknąć kamer Dzień Dobry TVN. Nasza reporterka, Sandra Hajduk-Popińska, zapytała projektantkę, jak wspomina ćwierć wieku w branży modowej?

Gosia Baczyńska - 25 lat w świecie mody

Gosia Baczyńska świętuje 25-lecie swojej kariery. Przyznaje, że ciężko podsumować ten czas, choć jest jedno słowo, którego mogłaby użyć.

- Zdziwienie. Jezus, Maria, ćwierć wieku? Kiedy to się wydarzyło? Absolutnie mnie to szokuje - powiedziała Gosia Baczyńska w rozmowie z Dzień Dobry TVN.

Na wydarzeniu podsumowującym lata pracy projektantki pojawili się także znani goście. Maciej Stuhr opowiedział pewną historię.

- Gosia, ponieważ zawsze się bardzo lubiliśmy, zgodziła się uszyć mojej żonie suknię ślubną, ale jak moja żona do niej przyszła, to Gosia jej nie poznała, przez pewien czas nie wiedziała z kim rozmawia. Proponowała jej czarną suknię ślubną - powiedział aktor.

Gwiazdy o Gosi Baczyńskiej

Robert Kupisz opowiedział o wsparciu, jakie otrzymał od artystki. Gosia Baczyńska pojawiła się na jego pierwszym pokazie.

- Ja pamiętam mój pierwszy pokaz, już jako projektanta i bardzo to było dla mnie stresujące. Płakałem w Gosi ramionach po pokazie chyba z pięć minut. Zawsze była ze mną i też ja jestem zawsze z nią i uważam, że to jest wyjątkowa osoba. Życzę jej, żeby cały świat się o niej dowiedział, bo zasługuje na najwyższe uznanie - podkreślił projektant.

Jak wspomniał Michał Piróg, są osoby, które boją się Gosi Baczyńskiej. Wynikać to może z faktu, że dobrze jej nie poznały.

- Gosia ma złote serce. Tylko trzeba ją znać i ona musi się otworzyć i zaufać i dopuścić do siebie. Jest też artystką i teoretycznie z jednej strony ma grubą skórę, a z drugiej jest wrażliwa generalnie jako człowiek - wyjaśnił.

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki zobaczysz na Player.pl.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Daria Pacańska

Reporter: Sandra Hajduk-Popińska

Źródło zdjęcia głównego: Kamil Piklikiewicz/East News

Tagi:
Prowadzący:
Tagi:
Prowadzący:
Pozostałe wiadomości