Gwiazdy

Kajetan Kajetanowicz o nowym przystanku na życiowej drodze. "Musiałem do tego dojrzeć"

Gwiazdy

Autor:
Nastazja
Bloch
Kajetan Kajetanowicz- przystanek na zaręczyny
Kajetan Kajetanowicz- przystanek na zaręczyny Dzień Dobry TVN
wideo 2/5

Tegoroczne lato było dla Kajetana Kajetanowicza pełne przeżyć. Rajdowiec ma za sobą kolejne sukcesy zawodowe, ale i prywatne. Zwyciężył gorący rajd Safari, rozgrywany na bezdrożach Kenii, a na początku sierpnia na pięknej, zielonej łące oświadczył się swojej wieloletniej partnerce, z którą wychowują dwójkę dzieci. Jakie dalsze plany i cele postawił sobie Kajto?

Zmiany w życiu Kajetana

Kajetan Kajetanowicz, dwukrotny rajdowy wicemistrz świata i wielokrotny rajdowy mistrz Polski i Europy, nie narzeka na nudę. Choć w domu spędza niewiele czasu, stara się łączyć życie prywatne z zawodowym. Za sukcesami sportowymi kryje się w końcu nie tylko dyscyplina i perfekcjonizm, ale także wsparcie bliskich, partnerki i dzieci.

W tym roku Kajto po 9 latach bycia w związku podjął jedną z najważniejszych decyzji i oświadczył się ukochanej. 10 sierpnia 2022 roku opublikował w mediach społecznościowych radosną informację. Aneta Podżorska oficjalnie została jego narzeczoną.

- Jestem zajętym człowiekiem, wiec trudno cokolwiek zaplanować. Ja musiałem do tego dojrzeć, jak każdy facet potrzebuje trochę czasu. Ja nie miałem presji. Rodzice byli też bardzo wyrozumiali. To nastąpiło po 9 latach - powiedział.

Jak wyglądały zaręczyny?

Kajto i Aneta są parą od wielu lat. Zakochani doczekali się także dwójki maluchów: Oriany (5 lat) i Gracjana (2 lata). Po czasie rajdowiec podjął decyzję, aby klęknąć przed matką swoich dzieci. Jak przyznał, same oświadczyny musiały być związane z motoryzacją. Nie bez powodu. Aneta również, ze względu na fakt, że jej tata ma warsztat samochodowy, jest jej fanką. Kiedyś przy oglądaniu starszych samochodów szczególnie spodobała jej się Wołga. Kajto to zapamiętał i specjalnie na tę okazję znalazł i zakupił ten samochód. Następnie zabrał Anetę na wycieczkę i zorganizował piknik, podczas którego poprosił ją o rękę.

To było dla mnie wielkie przeżycie, dopiero dzień przed zdałem sobie sprawę, że ona może powiedzieć nie. W roku widujemy się niewiele, większość jestem poza domem. Potrafimy jednak ze sobą spędzać tydzień czasu, więc to już jest dużo 

Co ze ślubem? Kajetan zdradził, że póki co nic nie planują. Para chce uniknąć presji.

- Ja jestem perfekcjonistą, staram się wszystko dobrze przygotować. 

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki zobaczysz na Player.pl.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Nastazja Bloch

Źródło zdjęcia głównego: Wojciech Olkuśnik/East News

Tagi:
Prowadzący:
Tagi:
Prowadzący:
Pozostałe wiadomości