Kajetan Kajetanowicz

  Rajdowiec ma za sobą kolejne sukcesy zawodowe, ale i prywatne. Zwyciężył gorący rajd Safari, rozgrywany na bezdrożach Kenii, a na początku sierpnia na pięknej, zielonej łące oświadczył się swojej wieloletniej partnerce.

  Popularny kierowca obchodzi swoje urodziny 5 marca - w tym roku kończy 43 lata. Z tej okazji przygotowaliśmy dla niego urodzinową niespodziankę na plaży w Sopocie.

  "Nie będzie to typowa sportowa jazda".

  W poprzednim sezonie Kajetan Kajetanowicz, spędził 150 dni poza domem. Przejechał blisko dwa tysiące kilometrów na 89 odcinkach specjalnych, co dało w sumie 21 godzin nieustannej, ekstremalnie szybkiej jazdy na czas. Jak wygląda życie kierowcy rajdowego, gdy wraca do domu?

  Nawet najlepiej zaplanowany wakacyjny wypoczynek może zostać zepsuty przez sposób życia innych osób. Na liście grzechów znajdzie się np. zbyt długie imprezowanie. Jak radzić sobie w takich sytuacjach? Oto porady naszych gości.

  Niedawno w Warszawie 40-letni hydraulik zdemolował 10 samochodów. Dlaczego? Bo miał dosyć swojej pracy! Zainspirowany tą historią Filip Chajzer, postanowił sprawdzić jaki jest najgorszy zawód świata. Zobaczcie co jest najbardziej obciążające w pracy nauczyciela rytmiki, na co narzekają kontrolerzy biletów i jak wyglądają poranki... opiekuna słoni w ogrodzie zoologicznym! Rozwiązanie problemu stresującej pracy znalazł Sławomir Szymański - właściciel stacji demontażu pojazdów: "hydraulik, mógłby do nas przyjechać, udostępnilibyśmy mu samochód i mógłby się u nas odstresować...niszcząc samochód". Dobry pomysł?

  Są rodzice, którzy chętnie podrzucają dzieci swoim rodzicom. Czy to samo robią goście Dzień Dobry Wakacje: dziennikarka Odeta Moro, aktor i trener personalny Tomasz Oświeciński oraz trzykrotny rajdowy Mistrz Europy Kajetan Kajetanowicz? Czy dziadkowie rozpieszczają ich dzieci?

  Kajetan Kajetanowicz: "Zawsze samochody bardzo mnie kręciły. Szybkość. Adrenalina". Kiedy zaczęła się jego przygoda z rajdami samochodowymi? Jak wyglądały jego początki w tym sporcie? Jakie ma plany zawodowe?

  Anna Czartoryska-Niemczycka, Antek Królikowski, Julia Wieniawa, Małgorzata Kożuchowska, Maciej Orłoś, Kajetan Kajetanowicz, Edyta Jungowska, Małgorzata Zawadzka, Jacek Cygan... To tylko kilka gwiazd, które pojawiły się w miniony weekend na balu fundacji Fundację "ABCXXI – Cała Polska czyta dzieciom", która istnieje już 17 lat. Pojawiła się tam również dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska. Co gwiazdy czytają swoim dzieciom i wnukom? Jak znajdują na to czas?

  Kajetan Kajetanowicz z pilotem Jarosławem Baranem po raz trzeci z rzędu zapewnili sobie tytuł Mistrzów Europy w rajdach samochodowych. W Dzień Dobry TVN zapytaliśmy go o ten niebywały sukces, jego książkę i nieszczęśliwy wypadek, w którym zginął jego przyjaciel. Czy Kajetan będzie startował w kolejnych Mistrzostwach Europy? Jak godzi sport z życiem prywatnym? Co jest dla niego większym wyzwaniem - udział w rajdach czy spędzenie 3 godzin z dzieckiem?

  W naszym cyklu "Mikrowyprawy" postanowiliśmy sprawdzić odwagę Kajetana Kajetanowicza. Czy dwukrotny mistrz Europy w rajdach samochodowych odczuwa lęk? Łukasz Długowski zabrał go w góry. Wspólnie wypili herbatkę i zagrali w bierki kilkadziesiąt metrów nad ziemią! :)

  Przez ostatni tydzień widzowie Dzień Dobry TVN wybierali najładniejszy sweterek świąteczny. Można było głosować na trzy sweterki. Pierwszy przygotowali Joanna Przetakiewicz i Tomasz Oświeciński, drugi - Joanna Lazer i Macademian Girl, a trzeci - Kajetan Kajetanowicz i Maciej Sieradzky. Które wdzianko wybrali widzowie? W jaki sposób będzie można nabyć te sweterki?

  Przez ostatni tydzień Tomasz Oświeciński, Kajetan Kajetanowicz i Joanna Lazer - Ruda z "Red Lips", we współpracy z Joanną Przetakiewicz, Tamarą Gonzales Perea i Maciejem Sieradzky'm, pracowali nad swoimi świątecznymi sweterkami. Dziś mieliśmy okazję zobaczyć efekty ich pracy. Który duet wykazał się największą fantazją? Zobaczcie!

  Kierowca rajdowy Kajetan Kajetanowicz wykorzystuje każdą wolną chwilę, by upiększyć swój świąteczny sweterek. Tym razem do pracy nad nim zasiadł... za kółkiem. Efekty zmagań z włóczką zobaczycie w Dzień Dobry TVN już w tę sobotę.

  Przy świątecznym stole trzeba się odpowiednio zaprezentować... najlepiej w eleganckim sweterku. Dlatego kierowca rajdowy Kajetan Kajetanowicz postanowił zrobić dla siebie taki sweterek. Macie pomysł, jak i czym powinien go ozdobić, piszcie w komentarzach!

  Przez wiele lat sweterki z reniferami, bałwanami i choinkami kojarzyły się raczej z kiczem. Ostatnio jednak stały się w wielu domach nieodłącznym elementem świąt Bożego Narodzenia. O fenomenie świątecznych sweterków rozmawialiśmy z gośćmi Dzień Dobry TVN: wokalistką Red Lips Joanną Lazer, aktorem Tomaszem Oświecińskim i kierowcą rajdowym Kajetanem Kajetanowiczem. Czy mają takie sweterki?

  Reporter Chajzer już wie,... dlaczego ma na imię Filip. Idąc tym tropem, postanowił dowiedzieć się, które imiona są najbardziej, a które najmniej popularne. Na swojej drodze napotkał m.in.: Damaris, Mariettę, Śnieżynę, Dolores, Xymenę i Saniwoja. W studiu Dzień Dobry TVN historie swoich imion opowiedzieli: Orina Krajewska, Kajetan Kajetanowicz i Sambor Czarnota.

  Gościem Dzień Dobry TVN był kierowca rajdowy Kajetan Kajetanowicz, który w swoim setnym starcie w karierze został mistrzem Europy i tym samym powtórzył sukces Sobiesława Zasady i Krzysztofa Hołowczyca. Jak zaczynał swoją karierę? Jak wygląda "furkoczące jelito"? Płakał na wieść o zdobyciu mistrzostwa Europy? Jak się "urywa" czas, aby zwyciężyć w rajdzie? Czy ma czas na życie prywatne? Zobaczcie, co Kajetan zaproponował Dorocie Wellman i Marcinowi Prokopowi.

  To jest nowina! Kajetan Kajetanowicz, czterokrotny mistrz Polski, tym razem wyjeździł mistrzostwo Europy! 36-latek wygrał Rajd Akroplu. Gratulujemy!

  Dziennikarka Dzień Dobry TVN spotkała się z Mariuszem Czerkawskim, z generałem Romanem Polko, Michałem Lewandowskim oraz z Kajetanem Kajetanowiczem. Wzięli udział w niezwykłym projekcie charytatywnym.

  17-letni Grzegorz i dwa razy starszy od niego Arek na rajdach zachowują się jak mali chłopcy. Ojca z synem połączyła wspólna pasja - rajdy samochodowe. Od lat kibicują Kajetanowi Kajetanowiczowi. Zobacz ich spotkanie z mistrzem i kolejny odcinek cyklu "Trenuj z mistrzem"!