Małgorzata Leitner

  Małgorzata Leitner

  Menedżer to jedna z najważniejszych osób w życiu gwiazdy. Anna Starmach deklaruje nawet, że wie o jej życiu prywatnym więcej niż rodzina. Co należy do menedżera i jego sztabu, a do jakich spraw się nie wtrąca? Dziennikarce Dzień Dobry TVN Barbarze Pasek o trudnej pracy menedżera gwiazd mówili Filip Mecner, który zajmował się wizerunkiem takich gwiazd jak: Anna Mucha, Katarzyna Zielińska, Joanna Brodzik, Małgorzata Rozenek i Anna Starmach oraz właścicielka agencji modelingowej Małgorzata Leitner, która pod swoimi skrzydłami ma między innymi: Katarzynę Strus, Annę Jagodzińską i Joannę Krupę.

  Czy to prawda, że top modelkami zostają tylko dobre uczennice? O to w studiu Dzień Dobry TVN zapytaliśmy właścicielkę agencji modelek Małgorzatę Leitner, która jest, między innymi, menadżerką Joanny Krupy i autorką książki o zawodzie modelki. Do studia zaprosiliśmy także modelkę Adriannę Daniel oraz Monikę Pisarek, mamę modelki Karoliny Pisarek.

  Małgorzata Leitner, agentka takich gwiazd jak Joanna Krupa, napisała książkę skierowaną do młodych kobiet, które chcą osiągnąć sukces w show biznesie. Dlaczego zdecydowała się na taki krok? "Inteligencja emocjonalna pozwala na osiągnięcie sukcesu" - powiedziała dziennikarce Dzień Dobry TVN Agnieszce Jastrzębskiej. A jak wyglądała jej droga na czerwony dywan?

  Patryka Grudowicza, zwycięzcę 6. edycji "Top Model", pod swoje skrzydła wzięła Małgorzata Leitner, agentka takich modelek jak: Joanna Krupa czy Kasia Struss. O karierze wschodzącej gwiazdy w modelingu rozmawiała z agentką Patryka dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska.

  Niektóre znane osoby chętnie włączają się do akcji charytatywnych. Są wśród nich goście Dzień Dobry TVN: prowadzący program Top Model Michał Piróg, modelka Anna Jagodzińska i właścicielka agencji modelek Małgorzata Leitner. Jakie akcje wspierają? Czym kierują się przy ich wyborze?

  Według jednego z brytyjskich portali randkowych blondynki są już passe, a na topie są brunetki o niebieskich oczach, których ciała pokryte są tatuażami. Czy z taką tezą zgadzają się goście Dzień Dobry TVN: chirurg plastyk dr Marek Szczyt, właścicielka agencji modelek Małgorzata Leitner i model Michał Baryza?

  Zuzanna Buchwald zaczęła pracę modelki w wieku 14 lat. Szybko doszła na sam szczyt. Za swój sukces zapłaciła jednak wysoką cenę. Modelka zmagała się z anoreksją i bulimią. Jak teraz wygląda jej życie? O swojej historii i wstrząsającym apelu opowiedziała dziennikarce Dzień Dobry TVN Katarzynie Olubińskiej.