Gwiazdy

Znamy pierwsze pary w "Hotelu Paradise 6". Pojawił się też nowy uczestnik. Mówi w 8 językach

Gwiazdy

Autor:
Justyna
Piąsta
Uczestnicy "Hotelu Paradise"

W drugim odcinku 6. sezonu programu "Hotel Paradise" uczestnicy po raz pierwszy połączyli się w pary. Jedna z dziewczyn została singielką, ale ma szansę odbić chłopaka którejś z koleżanek. A może wpadnie jej w oko nowy, przystojny mężczyzna, który pojawił się na horyzoncie?

"Hotel Paradise 6". Co się wydarzyło w 2. odcinku?

Nadszedł moment, na który czekali fani "Hotel Paradise". Uczestnicy wreszcie połączyli się w pary. Już po pierwszym dniu pobytu w rajskiej willi zarówno panie, jak i panowie, mieli swoje typy dotyczące potencjalnych partnerów w programie.

Uczestnicy programu "Hotel Paradise"

Zwycięzcy "Hotelu Paradise"
Zwycięzcy "Hotelu Paradise"Dzień Dobry TVN
wideo 2/3

Tym razem wybór należał do dziewczyn. Zadanie nie było jednak proste, ponieważ bohaterki show musiały zgadnąć, który z chłopaków jest autorem danej, tajemniczej skrzynki. Dopiero, kiedy każda z nich stanęła za spersonalizowanym pudełkiem, wyszło na jaw, z kim będą w parze.

Uczestnicy "Hotelu Paradise" Źródło: Player.pl

Ostatecznie Hania związała się z Mikołajem, Wiktoria z Grzegorzem, Monika z Adamem, a Anastazja z Igorem. Szahira została pierwszą singielką w tej edycji show, ale szczęście szybko się do niej uśmiechnęło. Dostała możliwość wybrania dwóch par, które pójdą z nią na plażę. Nikt się nie spodziewał, że będzie tam czekać na nich kolejny uczestnik.

Nowy uczestnik w "Hotelu Paradise 6"

Do "Hotelu Paradise" dołączył przystojny mężczyzna. Maciej ma 27 lat i jest studentem oraz modelem. Studiuje na Uniwersytecie Swansea w Walii. W przeszłości mieszkał w Hiszpanii, Portugalii i Chinach.

Nowy singiel uwielbia podróżować. Odwiedził ponad 20 krajów. Jest poliglotą, komunikatywnie posługuje się ośmioma językami - angielskim, hiszpańskim, portugalskim, chińskim, rosyjskim, indonezyjskim, niemieckim i polskim.

Jego ciało jest dla niego świątynią. Maciej jest charyzmatyczny, ambitny i wymagający, ale też spokojny i wyważony. Uwielbia randkować. Czasem spotyka się z kilkoma dziewczynami naraz. Zawsze jednak stawia sprawę jasno i informuje dziewczyny, że to tylko chwilowy romans. Nie robi im złudnej nadziei. Ostatni raz był w związku 3 lata temu. Od tego czasu tylko randkuje. Szuka tej jedynej - idealnej, wobec której ma wysokie wymagania.

uczestnik "Hotelu Paradise"
Maciej "Hotel Paradise 6" Źródło: mat. prasowe
uczestnik "Hotelu Paradise"
Maciej "Hotel Paradise 6" Źródło: mat. prasowe

"Hotel Paradise 6" - gdzie i kiedy oglądać?

6. edycję "Hotelu Paradise" można oglądać od poniedziałku do piątku o 20:35 na antenie TVN7. Wszystkie odcinki, dodatkowe materiały i poprzednie sezony show są dostępne na platformie Player.pl.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Justyna Piąsta

Źródło zdjęcia głównego: Player.pl

Pozostałe wiadomości