maciej musiałowski

  Koncert "Razem z Ukrainą" to niezwykły muzyczny gest- akt solidarności polskich i ukraińskich artystów. Na scenie zobaczymy zarówno znanych ze sceny muzycznej piosenkarzy, jak i aktorów. W Dzień Dobry TVN Maciek Musiałowski i Krzysztof Zalewski opowiedzieli o swoich rolach podczas tego wydarzenia.

  Maciej Musiałowski zdecydował się naładować baterie między swoimi zawodowymi zobowiązaniami i udał się na krótkie wakacje. Jego najnowsze filmiki z norweskiego archipelagu robią ogromne wrażenie. Zobaczcie te krajobrazy.

  Macieja Musiałowskiego widzowie TVN kojarzą z seriali "Druga szansa" i "Kod genetyczny". Młody aktor ujął fanów również rolą m.in. w filmie "Sala samobójców. Hejter". Teraz zaczął rozwijać swoją karierę muzyczną. Właśnie pracuje za oceanem nad debiutancką płytą.

  23 marca Maciej Musiałowski i Julia Wieniawa pochwalili się w sieci nowym projektem. Aktorzy wspólnie nagrali piosenkę "Zabierz tę miłość". Zmysłowy utwór opowiadający o potrzebie bliskości, cierpieniu i nadziei doczekał się także teledysku. Za tekst i kompozycję odpowiada utalentowany aktor.

  Maciej Musiałowski to jeden z najbardziej utalentowanych młodych artystów. Kilka lat temu szturmem wdarł się do polskiego show-biznesu i błyskawicznie zaczął odnosić spektakularne sukcesy. 26-latek ma już na koncie wiele ról filmowych i telewizyjnych, ale nie chce poprzestawać na aktorstwie. O swoich ambitnych zamiarach mówił w naszym programie.

  Festiwal Mastercard OFF CAMERA w Krakowie i na player.pl trwa do 25 września. Z tej okazji nasz reporter, Marcin Sawicki spotkał się z Vanessą Aleksander i Maciejem Musiałowskim - kluczową częścią obsady "Sala samobójców. Hejter", który na festiwalu startuje w konkursie filmów polskich.

  Dziś o 21:30 zobaczycie w TVN pierwszy odcinek trzeciego sezonu popularnego serialu "Druga Szansa". Kinga Burzyńska spotkała się na planie z Małgorzatą Kożuchowską, serialową Moniką Borecką i z Maciejem Musiałowskim, który gra postać Ksawerego Kryńskiego. Czego możemy spodziewać się w trzeciej serii? Jakie zmiany nastąpią w życiu Moniki Boreckiej?

  Maciej Musiałowski, Nikodem Rozbicki i Aleksandra Grabowska mają po 20 lat, a już występują na szklanym ekranie. Czy swoją przyszłość wiążą tylko z aktorstwem? W Dzień Dobry TVN opowiedzieli o swoich zawodowych planach.

  Pierwszy sezon "Drugiej szansy" okazał się ogromnym sukcesem. Przed ekipą pracowite wakacje. Aktorzy już pracują nad drugą serią. Czy grana przez Tamarę Arciuch Kinga będzie chciała rozbić związek swojego byłego męża? Jak potoczą się losy Ksawerego i Justyny? Z aktorami rozmawiała dziennikarka Dzień Dobry TVN Katarzyna Jaroszyńska.

  Na scenie Dzień Dobry TVN zadebiutował aktor serialu "Druga Szansa" Maciej Musiałowski. Zaśpiewał piosenkę "Melancholy". Akompaniował mu na ukulele Wiktor Chołody.

  W poniedziałek w Dzień Dobry TVN: piękne stroje, wielkie pieniądze i sukces? O prawdziwym świecie wielkiej mody: Zuzanna Buchwald. W programie także: Maciej Musiałowski muzycznie, a Magda Kumorek w roli mamy - dowiemy się, jak uchronić dziecko przed wielogodzinnym przesiadywaniem przed komputerem. A na koniec: Tomasz Choiński i szwaczki - kto kogo nieźle wyćwiczył? Bądźcie z nami o 8.00! Zapraszają: Anna Kalczyńska i Jarek Kuźniar.

  Jednym z aktorów grających w serialu "Druga szansa" jest Maciej Musiałowski. Dziennikarce Dzień Dobry TVN Agnieszce Jastrzębskiej powiedział o atmosferze panującej na planie.

  Popularny na świecie stand-up robi się modny także w Polsce. Z tym trudnym gatunkiem zmierzyli się aktorzy "Drugiej szansy": Rafał Rutkowski i Maciej Musiałowski. Jak im poszło? Na planie serialu była dziennikarka Dzień Dobry TVN Kinga Burzyńska.

  Gośćmi Dzień Dobry TVN byli aktorzy serialu "Druga szansa": Tamara Arciuch i Maciej Musiałowski, czyli serialowa matka i jej zbuntowany syn. Czy macierzyńskie doświadczenie Tamary pomogło jej zbudować relację z Maciejem na planie serialu? Jak im się współpracuje?