25-lecie pracy artystycznej Gosi Baczyńskiej. "Życzę jej, żeby cały świat się o niej dowiedział"

Źródło: Dzień Dobry TVN
25-lecie Gosi Baczyńskiej
25-lecie Gosi Baczyńskiej
Ubierz się jak gwiazda filmowa
Ubierz się jak gwiazda filmowa
Nieoczywiste połączenia barw
Nieoczywiste połączenia barw
Moda inspirowana latami 90.
Moda inspirowana latami 90.
Gosia Baczyńska obchodzi jubileusz 25-lecia kariery artystycznej. Z tej okazji w Warszawie odbyła się niezwykła uroczystość, na której nie mogło zabraknąć kamer Dzień Dobry TVN. Nasza reporterka, Sandra Hajduk-Popińska, zapytała projektantkę, jak wspomina ćwierć wieku w branży modowej?

Gosia Baczyńska - 25 lat w świecie mody

Gosia Baczyńska świętuje 25-lecie swojej kariery. Przyznaje, że ciężko podsumować ten czas, choć jest jedno słowo, którego mogłaby użyć.

- Zdziwienie. Jezus, Maria, ćwierć wieku? Kiedy to się wydarzyło? Absolutnie mnie to szokuje - powiedziała Gosia Baczyńska w rozmowie z Dzień Dobry TVN.

Na wydarzeniu podsumowującym lata pracy projektantki pojawili się także znani goście. Maciej Stuhr opowiedział pewną historię.

- Gosia, ponieważ zawsze się bardzo lubiliśmy, zgodziła się uszyć mojej żonie suknię ślubną, ale jak moja żona do niej przyszła, to Gosia jej nie poznała, przez pewien czas nie wiedziała z kim rozmawia. Proponowała jej czarną suknię ślubną - powiedział aktor.

Gwiazdy o Gosi Baczyńskiej

Robert Kupisz opowiedział o wsparciu, jakie otrzymał od artystki. Gosia Baczyńska pojawiła się na jego pierwszym pokazie.

- Ja pamiętam mój pierwszy pokaz, już jako projektanta i bardzo to było dla mnie stresujące. Płakałem w Gosi ramionach po pokazie chyba z pięć minut. Zawsze była ze mną i też ja jestem zawsze z nią i uważam, że to jest wyjątkowa osoba. Życzę jej, żeby cały świat się o niej dowiedział, bo zasługuje na najwyższe uznanie - podkreślił projektant.

Jak wspomniał Michał Piróg, są osoby, które boją się Gosi Baczyńskiej. Wynikać to może z faktu, że dobrze jej nie poznały.

- Gosia ma złote serce. Tylko trzeba ją znać i ona musi się otworzyć i zaufać i dopuścić do siebie. Jest też artystką i teoretycznie z jednej strony ma grubą skórę, a z drugiej jest wrażliwa generalnie jako człowiek - wyjaśnił.

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki zobaczysz na Player.pl.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor: Daria Pacańska

Reporter: Sandra Hajduk-Popińska

Źródło zdjęcia głównego: Kamil Piklikiewicz/East News

podziel się:

Pozostałe wiadomości