Gwiazdy

Dominika Gwit o płci dziecka. "Niektórzy wiedzą szybko, inni muszą czekać"

Gwiazdy

Autor:
Nastazja
Bloch
Dominika Gwit

Dominika Gwit jakiś czas temu przekazała radosną nowinę. Po długich staraniach i oczekiwaniach aktorka w końcu zaszła w ciążę. W mediach społecznościowych pochwaliła się zdjęciem z brzuszkiem i zdradziła, jak czuje się w połowie drugiego trymestru. Nawiązała też do płci dziecka.

Dominika Gwit – ciąża

Dominika Gwit-Dunaszewska bardzo długo starała się o dziecko. Aktorka nie ukrywa, że walczyła z niepłodnością. Gdy pewnego dnia lekarz potwierdził ciążę, radości nie było końca. Szczęśliwa gwiazda, wiadomością postanowiła podzielić się z fanami.

Gwiazdy o macierzyństwie

Rodzicielstwo bliskości – przepis na szczęśliwe dziecko?
Rodzicielstwo bliskości – przepis na szczęśliwe dziecko? Dzień Dobry TVN
wideo 2/3

- Przyszedł czas, by podzielić się z wami szczęściem, które wypełnia nasze serca już od wielu tygodni. Pan Bóg wysłuchał naszych próśb. Będziemy mieli dziecko. Nasza radość nie zna granic. Czekaliśmy na to od wielu lat – napisała aktorka na Instagramie.

Dominka Gwit – jak się czuje?

Obecnie Dominika jest w drugim trymestrze ciąży. Trzeba przyznać, że aktorka promienieje, a w sieci regularnie publikuje zdjęcia z brzuszkiem i dzieli się nowinami. Niedawno pochwaliła się fotografią zrobioną w lustrze, a także dodała, że "dzidzior" szybko rośnie i daje o sobie znać.

Ktoś mi tutaj już niezłe fika koziołki i rośnie jak na drożdżach. Jesteśmy już w połowie drugiego trymestru i widać jak się ktoś rozpycha. Kształt brzuszka zmienia się zupełnie, choć może nie wszyscy to widzą. Ale spokojnie, mówi Dzidzior, jestem tam i mam się dobrze! 

Dominika dodała także, że już niebawem będzie wiadomo, czy za kilka miesięcy powita na świecie córeczkę czy synka. Póki co badania wychodzą sprzeczne.

- Niedługo już rodzice się dowiedzą czy jestem dziewczynką, czy chłopcem. Bo przecież ile można czekać!?!?! Różnie to jest z tym poznaniem płci. Niektórzy wiedzą szybko, inni muszą czekać, bo to się co chwilę zmienia w obrazie USG, a u Was jak to było? - pytała fanów.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Nastazja Bloch

Źródło zdjęcia głównego: Tomasz Urbanek/East News

Pozostałe wiadomości