Gwiazdy

Małgorzata Ostrowska-Królikowska rozczulającym zdjęciem z mężem uczciła urodziny córki. "Póki życie trwa..."

Gwiazdy

Aktualizacja:

Małgorzata Ostrowska-Królikowska świętowała 22 urodziny swojej córki Julii. Z tej okazji opublikowała fotografię z rodzinnego albumu. To archiwalne zdjęcie z Pawłem Królikowskim. "Dopóki życie trwa, póki życie trwa..." - napisała aktorka.

Małgorzata Ostrowska-Królikowska straciła męża

Małgorzata Ostrowska-Królikowska prawie rok temu pożegnała męża. Paweł Królikowski zmarł w wieku 58 lat po długiej chorobie neurologicznej. Choć aktorce każdego dnia trudno jest pogodzić się ze stratą ukochanego, o czym wielokrotnie wspominała w wywiadach, to stara się być silną kobietą. Robi to przede wszystkim dla piątki ich dzieci: Antoniego, Jana, Ksawerego oraz Julii i Marceliny.

Małgorzata Ostrowska-Królikowska świętuje urodziny córki

Ostatnio jedna z córek Królikowskich, Julia, obchodziła 22 urodziny. Z tej okazji aktorka postanowiła zamieścić w mediach społecznościowych archiwalną fotografię z rodzinnego albumu. Widzimy na niej Małgorzatę Ostrowską-Królikowską i Pawła Królikowskiego trzymających na rękach malutką Julię.

- Nasza tęczowa Panienka kończy 22 lata... Nie daj Ci Boże, broń Boże skosztować tak zwanej życiowej mądrości. Dopóki życie trwa, póki życie trwa... - napisała aktorka.

Ostatnie zdanie to cytat z piosenki "Wielka woda", którą śpiewała Maryla Rodowicz. Mama Julii dodała również grafikę ze słowami "Małego Księcia" Antoine'a de Saint-Exupéry’ego:

- Dla całego świata możesz być nikim, dla kogoś możesz być całym światem - czytamy.

Zarówno rodzinna fotografia, jak i zamieszczone słowa rozczuliły internautów. Jedni podziwiają aktorkę za siłę, a kolejni wspominają Pawła Królikowskiego. Nie zabrakło też życzeń dla 22-letniej Julii.

Zobacz też:

Wyjątkowa miłość Joanny i Krzysztofa Cugowskich. Muzyk zadedykował żonie utwór. "Trudno sobie wyobrazić życie bez niej"

Restauratorzy zapowiadają otwarcie lokali. Magda Gessler: "W czasach hulającego wirusa bardzo nieodpowiedzialne"

Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor wystawili domówkę na licytację WOŚP. Co czeka zwycięzcę?

Zobacz wideo: Alicja Majewska o działalności Fundacji Nuta Nadziei

Autor: Dominika Czerniszewska

Pozostałe wiadomości