Gwiazdy

Maja Hyży rozprawia się z hejterami. „Jeśli coś ci nie pasuje, to wypad z mojego konta”

Gwiazdy

Aktualizacja:
Maja Hyży

Maja Hyży spodziewa się aktualnie swojego trzeciego dziecka. Nawet w stanie błogosławionym musi zmagać się z komentarzami hejterów. W swoim ostatnim poście oznajmiła, że nie są one w stanie jej złamać. Piosenkarka zamierza w dalszym ciągu dzielić się z innymi swoim szczęściem. A co z tymi, którym się to nie podoba? Dla nich Hyży ma jedną radę.

Maja Hyży walczy z hejtem

Maja Hyży chętnie dzieli się z internautami ważnymi dla siebie chwilami. Ciężarna wokalistka na zdjęciach dumnie prezentuje swój ciążowy brzuszek, odliczając dni do porodu. Niestety nie wszystkim to pasuje, przez co piosenkarka zmaga się z hejterskimi komentarzami na swój temat, nie pozostając jednak wobec nich obojętna. W ostatnim poście na Instagramie pokazała prawdziwy hart ducha.

Nie jesteś w stanie zniszczyć mnie HEJTERZE ! To szczera radość i prawdziwe uczucie, którym chcę zarażać innych. Jestem w ciąży i będę o tym mówić głośno i wyraźnie - bo kiedy, jak nie teraz!!!

- napisała piosenkarka.

Dała też radę wszystkim tym, którym nie podoba się jej działalność w internecie.

Jeśli coś Ci nie pasuje, to wypad z mojego konta ?

- czytamy.

Fani wspierają Maję Hyży

Uświetniony zdjęciem z ciążowej sesji post Mai Hyży, spotkał się ze zrozumieniem jej obserwatorów. Internauci okazali wokalistce swojej wsparcie - radzili, by nie przejmowała się hejtem i wciąż robiła to, co uważa za stosowne.

Kochana wyglądasz kwitnąco i przepięknie? jesteś szczęśliwa, to dlaczego masz to ukrywać... Nie rozumiem tego, jak można to hejtować ? Dużo, dużo zdrówka ?

Brawo za super podejście ??A Pani wygląda pięknie ❤️❤️❤️

Popieramy :) i trzymamy kciuki za szczęśliwe rozwiązanie! Nie rozumiem, jak trzeba być podłym człowiekiem, żeby dokuczać kobiecie w tak pięknym stanie. Kobiecie, która pod sercem nosi cud ❤️ Wszystkiego, co najpiękniejsze❤️❤️

- czytamy.

Maja Hyży zna już tremin porodu - wyznaczono go na początek lipca. To wtedy na świat przyjdzie pierwsze dziecko wokalistki i jej partnera Konrada. Artystka jest już mamą dwóch synów z poprzedniego małżeństwa z Grzegorzem Hyżym. W błogosławionym stanie jest równie jej siostra, Kaja Krygier.

Przypominamy rozmowę Mai i Kai, które opowiedziały Kasi Jaroszyńskiej o swoim ciążowym doświadczeniu i łączącej je więzi.

Zobacz też:

Joanna Krupa na planie 9. edycji Top Model. Marcin Tyszka: "Zawsze piękna i w super humorze"

Joanna Przetakiewicz po latach zdradziła powody rozstania z Janem Kulczykiem. "Był moją ogromną miłością"

Agnieszka ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" nie żałuje udziału w programie: "Moje miejsce jest tu, przy Wojtku"

Autor: Wioleta Pyśkiewicz

Pozostałe wiadomości