Gwiazdy

Pokochaliśmy ją za "Przepis na życie", a ona zniknęła na 10 lat: "To, że nie ma mnie na okładkach, jest moją decyzją"

Gwiazdy

Aktualizacja:

Magdalena Kumorek zyskała popularność jako Anka z "Przepisu na życie". Ta rola rozkochała w aktorce miliony widzów. Kilka lat temu gwiazda świadomie wycofała się z show-biznesu. W Dzień Dobry TVN zdradziła, czym zajmuje się dekadę po uwielbianym przez fanów serialu. - Postanowiłam się wycofać, żeby trochę popracować ze sobą i zobaczyć, kto to jest ta Magda K. dzisiaj - usłyszeliśmy.

Magda Kumorek nie zniknęła

- Faktycznie, jesteśmy 10 lat po tym, jak zaczęliśmy kręcić "Przepis na życie". Nie zniknęłam. To, że nie ma mnie na wszystkich okładkach, jest moją świadomą decyzją. Ten zawód, żeby mieć, co pokazać, trzeba mieć coś w środku. Postanowiłam się wycofać, żeby trochę popracować ze sobą i zobaczyć, kto to jest ta Magda K. dzisiaj - zdradziła nam aktorka.

- Jestem złożona z dwóch osobowości. Uwielbiam być w błysku reflektorów i równocześnie lubię być dziewczyną, która ubiera się w dresy i jest blisko natury. Ale to są dwie Magdy, które muszą się w tym jednym ciele połączyć - dodała.

Magda Kumorek oddała się medytacji

Gwiazda w poszukiwaniu siebie, zaczęła przełamywać swoje wewnętrzne bariery. Morsowanie i medytacja to jej sposób na poszukiwanie swojego wewnętrznego "ja".

- Morsowanie w moim życiu pojawiło się stosunkowo niedawno. Przyszedł taki moment, że pomyślałam, że jak nie teraz, to kiedy? I po prostu weszłam do wody. To niesamowite uczucie, co się dzieje w ciele. Zanurzam się, odczuwam ten chłód, uśmiech się rysuje na twarzy do końca dnia. To jest medytacyjne, a medytacja jest mi bardzo bliska - powiedziała Magda Kumorek w Dzień Dobry TVN.

- Medytacja jest ze mną od 20 lat. Ale w związku z tym, że jestem nienasycona, to szukam w wielu miejscach. Poszukiwania rok temu zaprowadziły mnie do Indii. To jest to, co się teraz robi czyli mindfulness - świadomość siebie tu i teraz - dodała.

Magda Kumorek zainspirowała się Agnieszką Maciąg

- Półtora roku temu byłam na warsztatach, jednych z wielu, które były prowadzone przez Agnieszkę Maciąg. (...) Ubiegłego lata zadzwoniono do mnie z zaproszeniem do nagrania audiobooków trzech książek Agnieszki - powiedziała nam aktorka.

Agnieszka Maciąg wiedziała, że jeżeli ktoś ma przeczytać jej książki, to tylko Magda K.

- Zaufałam swojej duszy i wiedziałam, że jak te książki będą miały być przeczytane to tak się stanie. W momencie, kiedy poznałam Magdę wiedziałam, że to jest ta osoba - usłyszeliśmy od Agnieszki.

- Chciałam, żeby to było czytanie z duszy, przez osobę, która przeszła tę drogę i wie, o czym ja piszę, a Magda absolutnie to wie - dodała.

Co w pandemii robi Magda K.?

- Dużo czasu spędzam w studiu we Wrocławiu, nagrywamy audiodeskrypcje do filmów - usłyszeliśmy.

Oprócz tego artystka ciągle ćwiczy w domu swój śpiew, by wkrótce, kiedy tylko będzie to możliwe, znów stanąć na scenie.

Zobacz też:

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki znajdziesz w serwisie Player.

Autor: Oskar Netkowski

Reporter: Sylwia Repeła, Ewa Owczarek

Pozostałe wiadomości