Gwiazdy

Maciej Musiał rozstał się z Miss Polski?

Gwiazdy

Aktualizacja:
Maciej Musiał

Maciej Musiał rozstał się z Miss Polski Olgą Buławą. Aktor znów jest do wzięcia. Para do niedawna była uznawana za jedną z najgorętszych w show-biznesie.

Maciej Musiał jest jednym z najpopularniejszych aktorów młodego pokolenia. Choć jest bardzo rozpoznawalny i ma wielu fanów, to niechętnie dzieli się informacjami ze swojego życia prywatnego. Niewiele mówi o swoich związkach, nie potwierdza doniesień, nie dzieli się w mediach społecznościowych zdjęciami ze swoimi partnerkami. Wszystko, czego możemy się dowiedzieć o aktorze i o jego partnerkach opisują portale plotkarskie. Niedawno ukazała się informacja, że aktor spotyka się z wybitnie piękną dziewczyną. Jego partnerką miała być Olga Buława, Miss Polski z 2018 roku. Dziewczyna jest o cztery lata starsza od aktora.

To Super Express donosił, że aktor spotyka się z Olgą Buławą. Dowodem miały być zdjęcia ze ślubu wspólnych znajomych. Para na uroczystości wyglądała uroczo, nie krępowali się w okazywaniu sobie uczuć, trzymali się za ręce. Jednak ta relacja nie przetrwała. Portal wp.pl pisze, że ich związek się zakończył.

Trudno nazwać relację z Olgą związkiem. To był raczej przelotny romans, a Maciek znowu szuka dziewczyny

- donosi źródło Wirtualnej Polski.

Pojawiła się także informacja, że aktor ma już nową sympatię. Według doniesień, Maciej Musiał zainteresował się jedną z uczestniczek talent-show. Informator wp.pl mówi:

Urzekła go swoim talentem. Obserwuje ją w mediach społecznościowych, lajkuje niemal wszystkie jej zdjęcia, a na planie świetnie się ze sobą dogadują

>>> Zobacz też:

Maciej Musiał i jego aktorska kariera

Aktorskie debiuty Maćka Musiała. Jak to się u niego zaczęło? Pierwsze kroki w stawiał na planach seriali. Swój debiut w produkcji fabularnej miał w wieku 14 lat, gdy zagrał główną rolę w filmie "Mój biegun" - historia Janka rażonego prądem. Aktor nie jest zadowolony z tego, jak wówczas zagrał. Kulisy sławy Maćka Musiała możesz zobaczyć na player.pl >>> Uwaga! - "Przystojny, pokorny, zapracowany". Kulisy Sławy Macieja Musiała

Kim jest Olga Buława?

Olga Buława ma 28 lat, skończyła prawo na Uniwersytecie SWPS, pochodzi ze Świnoujścia. Od kilku lat mieszka w Warszawie. Jest stewardessa w Polskich Liniach Lotniczych LOT. Zdobyła tytuły w konkursach piękności: Miss Polski 2018 i Miss Universe Poland 2019.

>>> Zobacz też:

Autor: Gaba Kopyto

Pozostałe wiadomości