Gwiazdy

Lily James jako Pamela Anderson w nowym serialu. Fani są zachwyceni ich podobieństwem

Gwiazdy

Pamela Anderson niebawem doczeka się serialu biograficznego opowiadającego o dramatycznych chwilach jej życia. Światło dzienne ujrzały właśnie pierwsze zdjęcia z planu tej produkcji. Widać na nich Lily James, która wciela się w blond piękność. Internauci są zaskoczeni ich niezwykłym podobieństwem.

Serial "Pam&Tommy"

Niewiele osób pamięta już, że w latach 90. ubiegłego wieku Pamela Anderson związana była z perkusistą Mötley Crüe, Tommym Lee. Byli wówczas jedną z najbardziej kontrowersyjnych par show-biznesu. Modelka wyszła za Lee 19 lutego 1995 roku ,zaledwie po czterech dniach znajomości, a w 1996 i 1997 roku urodziła mu dwóch synów.

Jednym z ważniejszych wątków w ich relacji jest prywatna sekstaśma, która została skradziona i opublikowana w Internecie. Materiał pod tytułem "Pam & Tommy Lee: Stolen Honeymoon" był przez pewien czas numerem 1 na liście sprzedaży wideo dla dorosłych. Blond aktorka pozwała do sądu firmę, która rozprowadzała nagranie , a później dwukrotnie wnosiła pozew o rozwód z Tommym i... tyle samo razy się z nim schodziła. W 1998 roku muzyk spędził 4 miesiące w więzieniu za pobicie żony. Ich relacja była niezwykle burzliwa.

Lily James jako Pamela Anderson

Teraz przystąpiono do realizacji 8-odcinkowego serialu na podstawie tej emocjonującej historii. Za jej produkcję odpowiadają Craig Gillespie (reżyser "Jestem najlepsza. Ja, Tonya") oraz Rob Siegel ("Zapaśnik", "McImperium"). W gwiazdę "Słonecznego patrolu" wciela się Lily James, w perkusistę Mötley Crüe - Sebastian Stan, a Seth Rogen zagra mężczyznę, który wykradł nagranie. Ponadto, w obsadzie znajdują się: Nick Offerman, Taylor Schilling, Pepi Sonuga, Andrew Dice Clay, Spenser Granese oraz Mozhan Marnò.

Choć Pamela Anderson nie wypowiedziała się jeszcze publicznie na temat serialu, jedna z osób z jej otoczenia udzieliła wywiadu "The Sun". Podobno aktorka jest zniesmaczona faktem, że powstaje produkcja opowiadająca o traumatycznym wydarzeniu z jej życia.

- Pamela absolutnie nie ma zamiaru tego nigdy oglądać! Nie zna nawet aktorów, którzy mają się wcielić w główne role. Ona i jej rodzina uważają, że serial będzie tanią podróbą, a cała sprawa jest dla niej kuriozalna. (...) Ona i Tommy nie są w żaden sposób zaangażowani w ten projekt - powiedział informator "The Sun".

Teraz media na całym świecie obiegły zdjęcia z planu "Pam&Tommy". Fani momentalnie wyrazili zdumienie tak wyraźnym podobieństwem między Lily James a Pamelą Anderson. Nie sposób ich bowiem odróżnić.

- Warto zaznaczyć, że Lily ma dublerkę w scenach erotycznych . (...) Lily James bardzo zależało, żeby jednak w tych scenach udziału nie brać - dodała Sandra Hajduk w Dzień Dobry TVN.

Dzień Dobry TVN

Zobacz też:

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki znajdziesz w serwisie Player.pl

Autor: Sabina Zięba

Pozostałe wiadomości