Gwiazdy

Lara Gessler uwieczniła kąpiel Neny. Fanka: "Wyglądacie razem przesłodko"

Gwiazdy

Kamil Piklikiewicz/East News

Lara Gessler to szczęśliwa i spełniona mama małej Neny. Dziewczynka rośnie jak na drożdżach, a znana restauratorka chętnie dzieli się w sieci prywatnymi kadrami. W poniedziałkowy poranek Lara opublikowała w mediach społecznościowych urocze zdjęcie z kąpieli. Oprócz rodzinnego obrazka uwagę fanów przyciągnęły także stylowe wnętrza.

Lara Gessler uwieczniła kąpiel Neny

Lara Gessler to restauratorka, która bez problemu łączy macierzyństwo z karierą. Córka Magdy Gessler nie tylko prowadzi cukiernię "Słodki słony", ale także regularnie wydaje e-booki. W wirze pracy nie zapomina jednak o tym, co najważniejsze, czyli o rodzinie. Zaraz po narodzinach, Lara wraz z mężem i córeczką ruszyli w podróż. Nena odwiedziła już polskie góry, a także ciepłą Hiszpanię.

- Jak lecieliśmy w jedną stronę, to miała niecałe trzy miesiące i przespała całą podróż. W drodze powrotnej też sobie dała radę, było tyle dzieci, że jej nie było słychać - opowiadała Lara podczas wizyty w Dzień Dobry TVN.

Lara Gessler pokazała kąpiel Neny

Nena stała się prawdziwym oczkiem w głowie mamy, która nawet nie próbuje tego ukrywać. W sieci Lara zamieszcza wiele zdjęć córeczki i chwali się wspólnie spędzonymi chwilami. Niedawno restauratorka opublikowała urocze zdjęcie z kąpieli i podkreśliła, że jego autorem jest dumny tata, Piotr Szeląg.

Elegantki z morskiej pianki #dzieńdobry #kąpiel. Foto Tata @piotr.szelag

- podpisała fotografię.

Uwagę fanów zwrócił nie tylko piękny rodzinny kadr, ale także wnętrze mieszkania. Pod nową fotografią momentalnie pojawiło się wiele komentarzy, w których to internauci zachwycali się wystrojem wnętrz i przesłodką Neną.

- Kochana jest ! A Ty jesteś taka "normalna". Super się na Was patrzy ! Obserwuje Cię od kilku dni, ale jestem mega pozytywnie zaskoczona Twoją osobą i stosunkiem do świata i do dziecka. Babcia musi być dumna

- Jakie cudne zdjęcie! Miłego dnia. Nena i ty wyglądacie razem tak przesłodko… Aż cukrzycy zaraz dostanę - czytamy pod zdjęciem.

Lara Gessler – szczęśliwa mama. "Trafiło nam się przełaskawe dziecko, przesypia całe noce"

Zobacz także:

Magda Gessler apeluje do osób na dietach. W tłusty czwartek "jedzenie pączków przynosi szczęście"

Joanna Koroniewska w zimowej scenerii pozuje ubrana w bikini i kożuszek. Inspiracją była ciążowa sesja Lary Gessle

Magda Gessler przejęta słowami męża: "Zaskoczenie, wzruszenie"

Autor: Nastazja Bloch

Pozostałe wiadomości