Gwiazdy

Klaudia Halejcio zdradziła płeć dziecka i powiedziała, ile przytyła w ciąży. "Tyle szczęścia"

Gwiazdy

Klaudia Halejcio w Dzień Dobry TVN. Gwiazda na Instagramie poinformowała o ciąży.
Dzien Dobry TVNBartosz Krupa/East News

Kilka tygodni temu Klaudia Halejcio podzieliła się ze swoimi obserwatorami wspaniałą wiadomością i ujawniła, że już za kilka miesięcy zostanie mamą. Teraz zdradziła, czy będzie wychowywać syna czy córeczkę. Czy spełniło się jej marzenie?

Ile Klaudia Halejcio przytyła w ciąży?

Klaudia Halejcio ogłosiła, że spodziewa się dziecka dokładnie 14 lutego. Wówczas, za pośrednictwem Instagrama, po raz pierwszy pokazała na zdjęciu swojego partnera, Oskara.

- Na taką rolę czekałam całe życie! To niesamowite, jaka jestem szczęśliwa! Chyba nawet nie potrafię ubrać tego w słowa, by wyrazić swoje szczęście - napisała wtedy pod postem.

Aktorka wcześniej przez pewien czas ukrywała tę wiadomość przed obserwatorami. Było to możliwe, ponieważ jej ciążowe krągłości długo po prostu nie były widoczne.

- Tak naprawdę brzuszek wyszedł mi w ciągu 4-5 dni przed samymi walentynkami – wyjawiła w wywiadzie dla Dzień Dobry TVN.

Teraz jednak już z dumą prezentuje kształty i na fotografiach podkreśla zaokrąglony brzuch. Ostatnio opublikowała na swoim Instagramie także zabawny filmik i zdradziła, ile dotychczas przytyła.

- 26 tydzień ciąży + 9kg, a tyle szczęścia - napisała.

Płeć dziecka Klaudii Halejcio

Aktorka przez długi czas nie znała płci swojego dziecka. Mimo wielu badań USG, jej pociecha za każdym razem ukrywała newralgiczne miejsca.

- Maluch za każdym razem w trakcie USG wiercił się i ukrywał swoje wdzięki. Nawet podczas badania połówkowego nie udało nam się dowiedzieć, czy czekamy na chłopca, czy dziewczynkę - mówiła Klaudia Halejcio.

Okazało się jednak, że para już może podzielić szczęśliwą wiadomością. Aktorka poszła na kolejne USG i teraz ma pewność, że będzie wychowywać córeczkę. Przyszli rodzice bardzo się z tego cieszą.

- Wiadomo, jak każdy rodzic najbardziej chcę, by moje dziecko było zdrowe. Ale gdzieś tam głęboko w sercu zawsze miałam marzenie o córeczce - wyznała w rozmowie z "Party".

Rewolucja w życiu – Klaudia Halejcio zostanie mamą! Zobacz wideo:

Zobacz też:

Autor: Sabina Zięba

Źródło zdjęcia głównego: Dzien Dobry TVN

Pozostałe wiadomości