Gwiazdy

"Wielkie Gotowanie" za nami. Sprawdź, co pysznego przygotowała Kinga Korta

Gwiazdy

Kinga Korta wzięła udział w projekcie "Wielkie Gotowanie". Wraz ze swoim mężem przygotowała pyszne spaghetti z pomidorami. Żona Hollywood zdradziła także, kto gotuje w jej domu.

Spaghetti Kingi i Cheta

"Wielkie gotowanie" to projekt, w którym gwiazdy dzielą się swoimi przepisami na ulubione potrawy. W majowym wydaniu wzięła udział Kinga Korta oraz jej mąż Chet.

Zdaniem Żony Hollywood najlepsza jest oczywiście kuchnia polska, ale na spotkanie z widzami TVN razem z ukochanym wybrali najbardziej znane danie włoskie, czyli spaghetti.

Przepis na spaghetti

Składniki:

  • oliwa z oliwek
  • czosnek
  • pomidory
  • bazylia
  • parmezan
  • makaron spaghetti
  • przyprawy do smaku

Przygotowanie:

Wlewamy do garnka wodę, solimy ją i gdy zacznie się gotować, wrzucamy makaron. Gotujemy go do momentu, kiedy będzie al dente.

Sos do makaronu

Na patelnię lejemy oliwę z oliwek, dodajemy czosnek i lekko go podsmażamy. Następnie dokładamy pokrojone pomidory i listki bazylii, a potem doprawiamy. Wszystko zagotowujemy. Wrzucamy do sosu makaron. Całość mieszamy. Tak przygotowane spaghetti przerzucamy na talerz.

Na koniec ścieramy na tarce parmezan i posypujemy nim danie.

Bazylia do dekoracji i voilà

- powiedziała Kinga.

Wielkie Gotowanie - co to jest

To dwugodzinne show, w którym pokazujemy, że gotowanie to przede wszystkim świetna forma rozrywki, a także idealne antidotum i swoista terapia, która pomaga nam w trudnych czasach pandemii.

Podczas programu łączymy się z gwiazdami, które przygotowują dla widzów swoje popisowe dania. Ale to nie wszystko! W programie może wziąć udział każdy, kto chce pochwalić się kulinarnymi zdolnościami.

>>> Zobacz także:

Autor: Iza Dorf

Pozostałe wiadomości