Żony Hollywood

  Żony Hollywood

  Monika Lehman zdobyła popularność za sprawą udziału w 3. edycji programu "Żony Hollywood". Jej tatą był słynny rysownik Papcio Chmiel. Gwiazda poszła w ślady ojca i od lat jest związana ze światem artystycznym. Teraz została kuratorką wystawy polsko-chińskich dzieł sztuki.

  Po "Żonach Hollywood" przyszedł czas na "Żony Miami". Markowe stroje, akcesoria, luksusowe samochody oraz jachty, prestiżowe imprezy i przystojni mężczyźni - tak wygląda codzienność pięciu pięknych mieszkanek Florydy. Czy czują, że ich amerykański sen się spełnił? Odpowiedź na to pytanie użytkownicy Playera poznają już 6 grudnia.

  Kinga Korta i Helena Deeds zaistniały w programie "Żony Hollywood". Od ostatniego sezonu minęło już kilka lat, ale ich przyjaźń nadal trwa. Charyzmatyczne uczestniczki do dziś mają rzeszę fanów i budzą ciekawość mediów. W rozmowie z Oskarem Netkowskim z serwisu dziendobry.tvn.pl panie odpowiedziały na kilka pytań, by fani dowiedzieli się o nich jeszcze więcej.

  Iwona Burnat i Reggie Benjamin są jednym z najbarwniejszych małżeństw Hollywood. Para postanowiła spędzić 5. rocznicę ślubu w Polsce, co wykorzystali do zaprezentowania nowego singla. Przekorna piosenka jest dla nich antidotum na smutny czas pandemii.

  Kinga Korta i Helena Deeds prowadzą dzisiaj bardzo wystawne życie. Obie są kobietami sukcesu i mogą pozwolić sobie na luksus. Nie zawsze jednak w ich życiu było kolorowo. Zanim stały się "Żonami Hollywood" prowadziły przyziemne życie. - Moja historia nie była historią Kopciuszka, bo wszyscy byli równi - powiedziała Kinga. - Jak jesteś dzieckiem, nie czujesz, że jesteś biedny - dodała Helena.

  Kinga Korta i Helena Deeds chciałyby zaistnieć na wielkim ekranie. Charyzma, wdzięk, luksus i przepych oraz trudne początki dorosłego życia. Ich historie to gotowy materiał na film. W rozmowie z Oskarem Netkowskim z serwisu dziendobry.tvn.pl "Żony Hollywood" opowiedziały o wizji tego projektu. Poznaliśmy także kulisy ich przyjaźni. Koniecznie zobaczcie wideo.

  Kinga Korta i Helena Deeds nie mają wątpliwości, że każdy ma szansę na znalezienie bogatego partnera. Wystarczy zastosować się do kilku ich rad i pomóc swojemu szczęściu. W rozmowie z Oskarem Netkowskim z serwisu dziendobry.tvn.pl "Żony Hollywood" opowiedziały o swoich metodach na ustatkowanie się.

  Kinga Korta i Helena Deeds dobrze znane są widzom programu "Żony Hollywood". Od ostatniego sezonu minęło już kilka lat, ale ich przyjaźń nadal trwa. Charyzmatyczne uczestniczki do dziś budzą ciekawość mediów i fanów. W rozmowie z Oskarem Netkowskim z serwisu dziendobry.tvn.pl opowiedziały m.in. o wychowywaniu dzieci i zabezpieczaniu ich przyszłości. Dowiedzieliśmy się także, co Kinga Korta sądzi o plotkach dotyczących jej wieku. Zobaczcie pierwszą część wywiadu.

  Maturzyści mają za sobą egzamin z języka angielskiego. Prawdziwym testem jest jednak konieczność komunikacji w życiu codziennym. Jak ten sprawdzian zdały gwiazdy? Słowa Joanny Krupy, Małgorzaty Rozenek-Majdan i Heleny Król-Kołodziey.

  Kasia Wołejnio to jedna z "Żon Hollywood", która do dziś budzi wiele emocji. Aktorka i producentka telewizyjna jakiś czas temu zrezygnowała jednak z życia w Los Angeles i przeprowadziła się do RPA. Co ją do tego skłoniło? Opowiedziała w rozmowie z Mateuszem Hładkim w Dzień Dobry TVN.

  Ewa Halina Rich rozkochała w sobie widzów dzięki programowi "Żony Hollywood". Gwiazda, która kiedyś marzyła o blasku fleszy, dziś skupia się na bardziej przyziemnych czynnościach. W rozmowie z Barbarą Pasek dla Dzień Dobry TVN, Ewa Halina Rich opowiedziała o chorobie męża i wychowywaniu córek.

  Kinga Korta, gwiazda programu „Żony Hollywood” dwa lata temu doczekała się pierwszego dziecka. Narodziny syna całkowicie wywróciły jej świat to góry nogami. O urokach późnego macierzyństwo i nowym podejściu do życia celebrytka rozmawiała z Basią Pasek.

  Już 4 marca zobaczymy pierwszy odcinek nowej edycji "Ameryka Express". W programie bierze udział osiem par. Jedną z nich tworzą Iwona Benjamin i jej mąż Reggie. Jak z Hollywood trafili do „Ameryki Express“? O swoich przygodach opowiedzieli w studiu Dzień Dobry TVN.

  Na polskich uczelniach obserwujemy stały wzrost liczby zagranicznych studentów. Skąd najczęściej do nas przyjeżdżają, co ich tu przyciąga i czy polecają Polskę swoim znajomym? Naszymi gośćmi byli - dr Bianka Siwińska - koordynatorka programu "Study in Poland", Dymytro Furchak, który przyjechał na studia w Polsce z Ukrainy i Divine Kitenge Aziza z Demokratycznej Republiki Konga.

  Borów - mała miejscowość pod Wrocławiem. To stąd pochodzi jedna z żon Hollywood - Helena Deeds. Kamera Dzień Dobry Wakacje wybrała się razem z nią do domu rodzinnego. Z czym kojarzy jej się młodość? Jak wspomina swoje dzieciństwo? I jak dziś postrzegają ją dawni sąsiedzi?

  Dziś wieczorem, o 22.30 w TVN, finałowy odcinek 3. serii "Żon Hollywood". A w studiu Dzień Dobry TVN, Helena Deeds i Rodrigo Iglesias opowiedzieli nam, czego możemy się spodziewać w dzisiejszym odcinku i jak dziś wygląda ich codzienne życie. Gdzie zamierzają spędzić urodziny Heleny? Zobaczcie.

  Znani z programu Żony Hollywood Iwona Burnat i Reggie Benjamin wzięli ślub. O tym wydarzeniu powiedzieli w Dzień Dobry TVN. Jak wyglądało ich polsko-hinduskie wesele? Kto ze znanych osób przyszedł na ślub? Jaką suknię miała Iwona? Czy ślub coś zmienił w ich życiu? W studiu Iwonie i Reggiemu towarzyszył - elegancji, ale nieco zaspany - Toby. Co miał do powiedzenia naszym widzom?

  Eva D’Angelo to jedna z bohaterek nowej edycji Żon Hollywood. Od kilku lat jest żoną amerykańskiego biznesmena włoskiego pochodzenia - Johna. O swojej miłości para powiedziała w Dzień Dobry TVN. Gdzie się poznali? Co Evie spodobało się w Johnie? Często bywają w Polsce?

  Jedną z bohaterek nowego sezonu programu Żony Hollywood jest córka Papcia Chmiela - Monika Chmielewska-Lehman. O swoim życiu, drodze do USA i rodzinie powiedziała dziennikarzowi Dzień Dobry TVN Mateuszowi Hładkiemu. Jak często Monika spotyka się ze swoim tatą?

  Izabela Yamagata i Laila Dyer to nowe gwiazdy kolejnego sezonu "Żon Hollywood". Jak uczestnictwo w programie zmieniło relację między matką a córką? A jak przyjęła je polska publiczność? Dlaczego Laila szuka polskiego męża i czego oczekuje od potencjalnego wybranka? Z nowymi twarzami programu rozmawiała dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska.

  Eva Halina Rich, którą znamy z programów "Żony Hollywood" oraz "Agent-Gwiazdy" to nie tylko modelka, ale również malarka. Eva najchętniej maluje portrety, bo jak mówi, w twarzach widzi ukryty jest charakter modela. Dziennikarz Dzień Dobry TVN Łukasz Radwan zaprosił Evę na sentymentalny spacer po Warszawie. Niespodzianką dla gwiazdy była wizyta w pracowni Andrzeja Fokta. Jak jej się podobało? Co inspiruje Evę do pracy? I kto zaraził ją pasją do malarstwa?

  Helena Deeds to jedna z bohaterek programu "Żony Hollywood". Nie mniejszą popularnością co Helenita, cieszy się jej partner Rodrigo. Razem tworzą wyjątkowo ekscentryczny duet ;) Tym razem para przyleciała do Polski. O swoim bajecznym życiu w blasku Hollywood Helena i Rodrigo opowiedzieli w studiu Dzień Dobry TVN. Za co pokochali Warszawę?

  Kilkanaście dni temu do Polski przyjechała jedna z żon Hollywood Kinga Korta. Podczas pobytu w naszym kraju zagrała w jednym z odcinków serialu "Szpital", którego premiera odbędzie się dzisiaj na antenie TVN. Dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska zdradziła nam, że kolejną żoną Hollywood, która przyjedzie do Polski będzie... No właśnie, kto?

  Kinga Korta ostatnio wiele czasu spędza w Polsce. W rozmowie z Agnieszką Jastrzębską przyznała, że przyjeżdża tu w interesach. Tym razem dziennikarka Dzień Dobry TVN spotkała gwiazdę na planie serialu "Szpital". Czy Kinga planuje karierę aktorską?

  We wtorek w Dzień Dobry TVN: Kinga Korta! Okazuje się, że robi karierę nie tylko w Hollywood - co ją sprowadza do Polski? Następnie: rozbiegany Filip Chajzer oraz skore do imprezy Foremniak i Olszówka. A także zawsze na tropie zdrowej żywności Ilona Gałązka-Czarnecka - co lepsze: produkty na wagę, czy w opakowaniu? Zaczynamy o 8.00!

  Goście Dzień Dobry TVN Iwona Burnat i Reggie Benjamin to gwiazdy drugiego sezonu Żon Hollywood. Wyglądają jak milion dolarów, obracają się w towarzystwie światowych gwiazd, ale nie zapominają przy tym o potrzebujących. W jaki sposób wykorzystują swoją popularność, aby pomóc innym? Para przyprowadziła do studia jednego ze ich pupili - Toby'ego, który w Hollywood wiedzie życie celebryty. Jaka jest historia pieska? Czy Toby lubi się przebierać? Ile para wydaje na ubranka psa?

  Izabella St. James, doskonale znana z programu "Żony Hollywood", przyleciala do Polski z Los Angeles i zabrała dziennikarza Mateusza Hładkiego w sentymentalną podróż po rodzinnym Krakowie. Czy krakowskie obwarzanki nadal smakują tak, jak wtedy, gdy Izabella była dzieckiem? Co zawsze kupuje w prezencie dla mamy, gdy przyjeżda do Krakowa? Czy popularność ją męczy? Mateuszowi Hładkiemu pokazała swoje miejsca w Krakowie i zdradziła czy podobają się jej polscy mężczyźni...

  Na czacie Dzień Dobry TVN gościliśmy dziś, jedną z bohaterek "Żon Hollywood", Izabellę St. James. Jak wspomina swój udział w programie? Co skłoniło ją do przyjazdu do Polski i czy wyda swoją książkę w kraju? Zobaczcie też o czym nasi widzowie rozmawiali z Izabellą.

  O edukacji, giełdzie i rynku nieruchomości z żoną Hollywood Katarzyną Wołejnio rozmawiała Agnieszka Jastrzębska. Wiedzieliście , że Kasia skończyła SGH?

  Gwiazda serialu "Żony Hollywood" przyleciała ze Stanów specjalnie na pokaz Dawida Wolińskiego. Katarzyna Wołejnio przyjaźni się z polskim projektantem od lat, więc nie mogła przegapić tak ważnego wydarzenia. Jak zaznaczyła, w sukience Dawida debiutowała kilka lat temu na czerwonym dywanie w Cannes. Z tego też względu ma do marki ma ogromny sentyment. W rozmowie z dziennikarką Dzień Dobry TVN Wołejnio opowiedziała o przyjaźni z amerykańską aktorką Sofią Vergarą, która wkrótce wychodzi za mąż. Czy Kasia Wołejnio na jej ślubie wystąpi w sukni od Wolińskiego?