Kinga Korta

  Kinga Korta

  Kinga Korta i Helena Deeds zaistniały w programie "Żony Hollywood". Od ostatniego sezonu minęło już kilka lat, ale ich przyjaźń nadal trwa. Charyzmatyczne uczestniczki do dziś mają rzeszę fanów i budzą ciekawość mediów. W rozmowie z Oskarem Netkowskim z serwisu dziendobry.tvn.pl panie odpowiedziały na kilka pytań, by fani dowiedzieli się o nich jeszcze więcej.

  Kinga Korta i Helena Deeds prowadzą dzisiaj bardzo wystawne życie. Obie są kobietami sukcesu i mogą pozwolić sobie na luksus. Nie zawsze jednak w ich życiu było kolorowo. Zanim stały się "Żonami Hollywood" prowadziły przyziemne życie. - Moja historia nie była historią Kopciuszka, bo wszyscy byli równi - powiedziała Kinga. - Jak jesteś dzieckiem, nie czujesz, że jesteś biedny - dodała Helena.

  Kinga Korta i Helena Deeds chciałyby zaistnieć na wielkim ekranie. Charyzma, wdzięk, luksus i przepych oraz trudne początki dorosłego życia. Ich historie to gotowy materiał na film. W rozmowie z Oskarem Netkowskim z serwisu dziendobry.tvn.pl "Żony Hollywood" opowiedziały o wizji tego projektu. Poznaliśmy także kulisy ich przyjaźni. Koniecznie zobaczcie wideo.

  Kinga Korta i Helena Deeds nie mają wątpliwości, że każdy ma szansę na znalezienie bogatego partnera. Wystarczy zastosować się do kilku ich rad i pomóc swojemu szczęściu. W rozmowie z Oskarem Netkowskim z serwisu dziendobry.tvn.pl "Żony Hollywood" opowiedziały o swoich metodach na ustatkowanie się.

  Kinga Korta i Helena Deeds dobrze znane są widzom programu "Żony Hollywood". Od ostatniego sezonu minęło już kilka lat, ale ich przyjaźń nadal trwa. Charyzmatyczne uczestniczki do dziś budzą ciekawość mediów i fanów. W rozmowie z Oskarem Netkowskim z serwisu dziendobry.tvn.pl opowiedziały m.in. o wychowywaniu dzieci i zabezpieczaniu ich przyszłości. Dowiedzieliśmy się także, co Kinga Korta sądzi o plotkach dotyczących jej wieku. Zobaczcie pierwszą część wywiadu.

  Kinga Korta, gwiazda programu „Żony Hollywood” dwa lata temu doczekała się pierwszego dziecka. Narodziny syna całkowicie wywróciły jej świat to góry nogami. O urokach późnego macierzyństwo i nowym podejściu do życia celebrytka rozmawiała z Basią Pasek.

  Kinga Korta wzięła udział w projekcie "Wielkie Gotowanie". Wraz ze swoim mężem przygotowała pyszne spaghetti z pomidorami. Żona Hollywood zdradziła także, kto gotuje w jej domu.

  Jedna z żon Hollywood Kinga Korta i jej mąż Chat bardzo chcieli zostać rodzicami. Czy Kinga pamięta ten moment, kiedy powiedziała ukochanemu o ciąży? Jak zareagował? Jakie imię wybrali dla syna? Czy przyszli rodzice skompletowali już wyprawkę? Z Kingą rozmawiała reporterka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska.

  Kinga Korta, bohaterka programu "Żony Hollywood", spodziewa się upragnionego dziecka. Jest w ósmym miesiącu ciąży i wkrótce na świat przyjdzie jej syn. - Czuję się wspaniale, energia wprost mnie rozpiera, czas nie zatrzymał się dla mnie - mówiła w studiu Dzień Dobry TVN. Jak chłopiec będzie miał na imię? Gdzie Kinga Korta będzie rodzić? Jak wyglądał jej baby shower? I jak zareagował mąż Kingi Korty, gdy dowiedział się, że zostanie ojcem? Czy długo starali się o dziecko? Zobaczcie rozmowę z Kingą Kortą o jej późnym macierzyństwie.

  W czwartek w Dzień Dobry TVN: czy wiesz co w sieci ogląda Twoje dziecko? Okazuje się, że im głupiej, im wulgarniej, tym lepiej. W programie także Kinga Korta opowie o późnym macierzyństwie i imieniu dla synka. Poznamy także mężczyznę, który schudł 60 kg i jest nie do poznania! Zapraszamy!

  Po co kobiety się malują? Dlaczego jest to dla nich takie ważne? Czy czują się wówczas piękniejsze i bardziej pewne siebie? Czy robią to dla mężczyzn? W studiu Dzień Dobry TVN gościliśmy: Kingę Kortę, modelkę i projektantkę biżuterii oraz Agatę Passent, felietonistkę i dziennikarkę.

  Kilkanaście dni temu do Polski przyjechała jedna z żon Hollywood Kinga Korta. Podczas pobytu w naszym kraju zagrała w jednym z odcinków serialu "Szpital", którego premiera odbędzie się dzisiaj na antenie TVN. Dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska zdradziła nam, że kolejną żoną Hollywood, która przyjedzie do Polski będzie... No właśnie, kto?

  Kinga Korta ostatnio wiele czasu spędza w Polsce. W rozmowie z Agnieszką Jastrzębską przyznała, że przyjeżdża tu w interesach. Tym razem dziennikarka Dzień Dobry TVN spotkała gwiazdę na planie serialu "Szpital". Czy Kinga planuje karierę aktorską?

  We wtorek w Dzień Dobry TVN: Kinga Korta! Okazuje się, że robi karierę nie tylko w Hollywood - co ją sprowadza do Polski? Następnie: rozbiegany Filip Chajzer oraz skore do imprezy Foremniak i Olszówka. A także zawsze na tropie zdrowej żywności Ilona Gałązka-Czarnecka - co lepsze: produkty na wagę, czy w opakowaniu? Zaczynamy o 8.00!

  Czy Kinga Korta, bohaterka reality show "Żony Hollywood", jest już gotowa by zostać matką? Razem z mężem będą się starać o własne dziecko czy rozważają adopcję? Czy w Stanach proces adopcyjny jest trudniejszy niż w Polsce? Czy Kinga spotyka się prywatnie z pozostałymi żonami? Z jakimi problemami muszą się mierzyć kobiety w Hollywood?

  Kinga Korta to jedna z bohaterek reality show "Żony Hollywood". Czym Polka zajmuje się na co dzień? Co sprzedaje w swoim butiku w Laguna Beach? Dlaczego zdecydowała się na emigrację do USA? Kto ją do tego namówił? Czy w Hollywood można znaleźć prawdziwych przyjaciół? Jak często Kinga przyjeżdża do Polski i czy tęskni za rodzinnym Krakowem? Kinga Korta, "żona z Hollywood", byla gościem Dzień Dobry TVN.