Gwiazdy

Katy Perry mówi "Smile"! Nowy album wokalistki już w sprzedaży

Gwiazdy

Fot. Universal Music

Katy Perry nie zwalnia tempa. Do sprzedaży właśnie trafił najnowszy album artystki zatytułowany "Smile". Piosenkarka ma podwójny podwód do dumy. Niedawno na świecie powitała swoje pierwsze dziecko.

Katy Perry - premiera nowego albumy

Nowy album Katy Perry pt. "Smile" trafił już do sklepów oraz serwisów streamingowych. Premiera płyty to jednak nie wszystko. Artystka dla fanów przygotowała dużo więcej niespodzianek. Oprócz energicznych utworów, na YouTube pojawił się także klip do "Cry About It Later" wyreżyserowany przez brytyjskiego animatora i ilustratora SykoSan. To nowe spojrzenie na klasyczne historie jak "Kopciuszek" czy "Dracula". W tygodniu premierowym Katy udostępniła również alternatywne klipy do "Never Really Over" i "Harleys in Hawaii". Co więcej, w ramach świętowania premiery, artystka planuje pokazać fanom kolejne teledyski.

Katy postanowiła iść też o krok dalej i zaprezentowała grę "Katy’s Quest", która nawiązuje do motywu przewodniego nowej płyty. Stworzona została przez Double A Labs oraz Alienware pod okiem Mathewa Cullena. Na czym polega? Zadaniem gracza jest przedostanie się przez pełen niespodzianek Circus of Misconceptions. Gra w wersji przeglądarkowej zadebiutuje w sobotę, 29 sierpnia.

Katy Perry – twórczość, która odnosi sukces

W ubiegłym tygodniu wokalistka pobiła nowy rekord za sprawą singla "Firework" – piosenka ma już 12-krotną platynę w USA. Żadnej innej artystce nie udała się ta sztuka. Utwór to jeden z pięciu kawałków promujących 8-krotnie platynowy album "Teenage Dream". Wydawnictwo niedawno obchodziło 10-lecie.

Jak fani przyjmą nową twórczość artystki? Nowy album Katy utrzymany został w radosnym tonie, a motywem przewodnim jest cyrk, który pojawia się w klipie do tytułowego singla z płyty. Nie mamy wątpliwości, że Katy odniesie kolejny sukces! "The Los Angeles Times" nazwało "Smile" kwintesencją Katy Perry: radosnym, neonowym popem.

"Smile" to album idealny na nasze czasy. Odpowiedni hołd dla siły, bólu oraz indywidualności, o które trzeba walczyć w smutnych okolicznościach

- czytamy opinię dziennikarzy z "RIFF Magazine".

Katy Perry urodziła! Gwiazda i jej narzeczony Orlando Bloom powitali na świecie córeczkę. Dziewczynka nosi imiona Daisy Dove. Para podzieliła się radosną wieścią w mediach społecznościowych.

Zobacz także:

Katarzyna Grochola skończyła pisać nową książkę. Jak jej twórczość odmienia życie czytelniczek?

Taco Hemingway zaskoczył fanów. Nowa płyta "Jarmark" tydzień przed premierą dostępna jest w sieci

Paris Hilton ujawnia szczegóły traumatycznych przeżyć z dzieciństwa. Kiedy premiera dokumentu?

Autor: Nastazja Bloch

Pozostałe wiadomości