Gwiazdy

Katy Perry i Orlando Bloom myślą o przeprowadzce do Australii?

Gwiazdy

Katy Perry i Orlando Bloom myślą o przeprowadzce do Australii?

Katy Perry wkrótce zostanie mamą. Gwiazda spodziewa się swojego pierwszego dziecka. Ojcem jej córeczki jest aktor Orlando Bloom. Po narodzinach dziewczynki para zamierza się przeprowadzić.

Katy Perry i Orlando Bloom oczekują dziecka

Piosenkarka i aktor niedługo zostaną rodzicami. Przyszli rodzice szykują się do powitania na świecie córki, a przygotowania do porodu idą pełną parą.

O błogosławionym stanie wokalistka poinformowała w marcu tego roku, w teledysku do utworu "Never Worn White", w którym dumnie prezentowała ciążowy brzuszek. Miesiąc później okazało się, że będzie to córeczka.

Katy Perry i Orlando Bloom - przenosiny do Australii?

Jednak to nie jedyna zmiana w życiu gwiazd. Okazuje się, że para planuje przeprowadzkę. Katy i Orlando chcieliby zamieszkać w nowym miejscu po przyjściu na świat ich dziecka. W jednym z wywiadów aktor zdradził, że nowego domu prawdopodobnie będą szukać w Australii.

Katy Perry i Orlando Bloom - ślub

Pojawiły się również informacje, że po narodzinach para zamierza się pobrać. Warto dodać, że amerykańska wokalistka i brytyjski aktor planują swój ślub od 2019 roku. Początkowo ceremonia miała odbyć się w grudniu ubiegłego roku, jednak została przełożona. Kolejna wyznaczona data także stała się nieaktualna z powodu wybuchu pandemii koronawirusa. Artystka przyznała, że w tym momencie najważniejsze jest dla niej zdrowie dziecka.

Nie można już nic zaplanować w 2020 roku, bo te plany są stale odwoływane. My chcemy tylko urodzić zdrowe dziecko. Wszyscy musimy teraz myśleć o życiu z góra tygodniowym wyprzedzeniem

- stwierdziła w jednym z wywiadów piosenkarka.

Więcej informacji o Katy Perry znajduje się w poniższych materiałach.

>>> Zobacz także:

Rodzina Majdanów na pierwszych wspólnych wakacjach. „Dojrzałe rodzicielstwo to pełna świadomość tego, co robisz”

Sandra Kubicka o nowym życiu w Polsce: "Długo już nie czułam takiego spokoju w duszy"

Ola i Michał Żebrowscy pierwszy raz pochwalili się synem. "Piękna mama z pięknym dzieciątkiem"

Widzimy się w Dzień Dobry Wakacje! Na program zapraszamy w każdą sobotę i niedzielę od 9:00.

Dzień Dobry Wakacje

Co sądzisz o tym artykule?
53
4
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
0