Gwiazdy

Katarzyna Zielińska pokazała fanom swoje rodzinne strony. Syn uwiecznił wyjątkowy moment

Gwiazdy

Katarzyna Zielińska

Katarzyna Zielińska znalazła czas na chwilę wytchnienia. Gwiazda przebywa z bliskimi w rodzinnych stronach. W sieci pojawiło się zdjęcie z tego wyjątkowego wyjazdu. - Każdego roku przyjeżdżamy tutaj z chłopakami - czytamy we wpisie aktorki.

Katarzyna Zielińska - dzieci

Aktorka nieczęsto pokazuje swoich bliskich w mediach społecznościowych - nie publikuje fotografii swoich dzieci 5-letniego dziś syna Henryka i 3-letniego Aleksandra, a i zdjęcia z mężem to rzadkość.

Gwiazda w wielu wywiadach podkreślała, że to właśnie rodzina jest dla niej najważniejsza. Ostatnio w wywiadzie dla magazynu "Pani" wyznała:

Co jest najważniejsze? To, że jesteśmy rodziną, która kocha się nad życie. Natomiast dla nas, jako pary, ważna jest wyrozumiałość dla drugiej strony. Idziemy w jednym kierunku.

Katarzyna Zielińska z mężem

Katarzyna Zielińska i Wojciech Domański są małżeństwem od ponad sześciu lat, ale znają się znacznie dłużej. Para rzadko pojawia się razem na czerwonym dywanie. Zawsze jednak wzbudzają zainteresowanie mediów.

W sieci pojawiło się zdjęcie małżeństwa z wyjazdu w rodzinne strony. Co ciekawe, moment uwiecznił syn Katarzyny i Wojciecha.

- Zdjęcie autorstwa Heniusia. Nasze rodzinne strony. Nasze wakacje. Najlepiej. Każdego roku przyjeżdżamy tutaj z chłopakami . Te wakacje na Sądecczyźnie są wyjątkowe. Bardzo sentymentalne. Mamy tu wszystko, co kochamy. I częściej w tym roku zerkamy w stronę błękitnego nieba - czytamy we wpisie.

Fani chętnie komentowali ten wpis: "Kasiu, masz bardzo zdolnego synka , naprawdę rewelacyjne ujęcie", "Oj tak nasza Sądecczyzna jest przepiękna ", "Każdy z nas szuka na niebie swoich ukochanych i mam nadzieję, że ich znajduje".

Zobacz też:

Zobacz wideo: Katarzyna Zielińska o swoich starych zdjęciach: Nie zapominam o przeszłości. Byłam bardzo kolorowa

Autor: Oskar Netkowski

Źródło zdjęcia głównego: Mateusz Grochocki/East News

Pozostałe wiadomości