Gwiazdy

Ukryty talent Katarzyny Miller. Psycholożka na naszej scenie debiutuje jako piosenkarka: "Podobają mi się nowe i fajne rzeczy w życiu"

Gwiazdy

Aktualizacja:

Katarzyna Miller nie przestaje zaskakiwać. Lubiana psycholożka, terapeutka i publicystka zamierza spełniać swoje muzyczne marzenia. Jak zapowiedziała, tak zrobiła - jej pierwsza płyta ukaże się już 5 marca. Na scenie dzień Dobry TVN wykonała premierowy utwór "Idę w ciebie jak w tango".

Katarzyna Miller wydaje debiutancką płytę

Katarzyna Miller jest psycholożką, psychoterapeutką i publicystką. Jak mówi, ciągle chce się jej tworzyć coś nowego. Teraz, dzięki namowie przyjaciół, zdecydowała się wydać album "Choćby tylko na chwilę", nad którym pracowała kilkanaście lat.

- Pierwsza piosenka się pojawiła dawno temu, jeszcze bez muzyki. A przez ostatnie kilkanaście lat pojawiały się kolejne. Muszę jednak dodać, że kilka ostatnich lat nic nie robiłam, bo nie miałam czasu. Ale w końcu zrobiłam płytę, którą, mam nadzieję, będą chcieli państwo słuchać - mówi Katarzyna Miller w Dzień Dobry TVN.

Katarzyna Miller - rozśpiewana psycholożka

Katarzyna Miller nie miała szansy występować jeszcze przed szerszą publicznością, ma na koncie tylko kilka kameralnych koncertów. Już wkrótce będzie mogła usłyszeć ją cała Polska.

- Im bardziej się rozwijam, tym bardziej mi się podobają nowe i fajne rzeczy w życiu. Wiersze pisałam od studiów, ale od kilkunastu lat zaczęły się pojawiać piosenki. Już w kilku miejscach śpiewałam, ale dla mojej przyjemności i niektórych klubów. A teraz mam nadzieję, że mnie usłyszy przynajmniej kawałek Polski i pomyśli "oj, czego się tej babie zachciało" - uśmiecha się psycholożka.

"Idę w ciebie jak w tango" na scenie Dzień Dobry TVN

Jak opowiada Katarzyna Miller, utwór powstał pod prysznicem. Jak się okazuje, miejsce nie było przypadkowe.

- Kocham wodę, jak pływam, jak się kąpię, jak jestem pod wodospadem. Kiedy robi się to, co się kocha, to jakieś rzeczy z duszy, z serca zaczynają wyłazić - uważa nasza rozmówczyni.

- Muzyka to jest moja radość życia. Ona zresztą jest ponad wszystkim. Można nie znać języka, a kochać muzykę z każdego zakątka świata i się nią porozumieć. Muzyka odwołuje się do ciała, do serc, do pamięci, wspomnień, marzeń. To jest cud - podsumowuje Katarzyna Miller.

Katarzyna Miller w piosence "Idę w ciebie jak w tango". Zobacz wideo:

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki znajdziesz w serwisie Player.pl

Zobacz też:

Autor: Oskar Netkowski

Tagi:
Prowadzący:
Tagi:
Prowadzący:
Pozostałe wiadomości