Newsy

"Najgorsze polskie tatuaże" - nowy program TTV od 28 stycznia w Playerze

Newsy

"Najgorsze polskie tatuaże" - nowy program TTV od 28 stycznia w Playerze

Nowy program zadebiutuje 28 stycznia w serwisie Player.pl, tego dnia również na antenie TVN wyemitowany zostanie pierwszy odcinek serii.

"Najgorsze polskie tatuaże" - nowy program TTV

Kiedyś ozdabiały, dziś szpecą, a może od początku były fatalnym błędem młodości? "Najgorsze polskie tatuaże" zrobione na imprezie czy w początkującym salonie symbolizowały coś ważnego. Teraz są tylko brzydkim wzorem albo niechcianym wspomnieniem i wymagają pilnej korekty.

"Najgorsze polskie tatuaże" to polska wersja amerykańskiego formatu. W każdym odcinku programu pojawi się czworo posiadaczy tatuaży, dla których "dziara" to dziś powód do wstydu. Tym razem trafią jednak w ręce profesjonalnych tatuatorów. Wyzwania przykrycia "Najgorszych polskich tatuaży" podejmą się Sebastian "Junior", Kaja, Tomek, Łukasz oraz Paweł. Każdy z nich ma swój indywidualny styl tatuowania - oldschool, graficzny realizm, dotwork. Doświadczenie zbierali latami, teraz stają oko w oko ze zmorą każdego artysty – fuszerką i niechcianymi ozdobami na ciele. 

Obecnie już co dziesiąty Polak jest wytatuowany, a to może oznaczać dla nich sporo pracy. Sztuką jest zrobić dobry tatuaż, ale jeszcze większą jest przykryć fatalny!

"Najgorsze polskie tatuaże" - gdzie oglądać?

Seria "Najgorsze polskie tatuaże" zadebiutuje w serwisie Player.pl już 28 stycznia, gdzie udostępnione zostanie sześć odcinków. Tego dnia również na antenie TVN o godz. 22:30 wyemitowany zostanie pierwszy odcinek formatu. Za produkcję serii odpowiada firma WiernikPRO. 

Najgorsze polskie tatuaże, Player, nowy program, TTV

mat. prasowe

Zobacz także:

Co sądzisz o tym artykule?
49
5
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
0