Kasia Moś na scenie Dzień Dobry TVN. Jak podoba się wam jej nowa piosenka "Bezdźwięcznie"?

Autor:
Magdalena
Brzezińska
Kasia Moś w utworze "Bezdźwięcznie"
Kasia Moś w utworze "Bezdźwięcznie"Dzień Dobry TVN
wideo 2/9

Nowy singiel Kasi Moś miał swoją premierę w pierwszym tygodniu marca. Utwór o wymownym tytule "Bezdźwięcznie" ukazał się w dniu urodzin wokalistki i błyskawicznie spotkał się z uznaniem fanów. Artystka zaprezentowała piosenkę na scenie Dzień Dobry TVN.

Kasia Moś - kariera

Kasia Moś jest absolwentką Akademii Muzycznej im. Karola Szymanowskiego w Katowicach. Artystka pochodzi z bardzo muzykalnej rodziny, dlatego bardzo szybko zaczęła stawiać pierwsze kroki na scenie. Dwie dekady temu nagrała piosenkę, która stanowiła wstęp do dalszych sukcesów.

Muzyka

Patrycja Markowska wraca do korzeni
Patrycja Markowska wraca do korzeniDzień Dobry TVN
wideo 2/8

Miłośnicy nieprzeciętnego wokalu Kasi Moś z niecierpliwością oczekiwali na kolejny utwór z repertuaru młodej wokalistki. Singiel "Bezdźwięcznie" miał swoją premierę 3 marca 2022 roku.

"Bezdźwięcznie" - nowy singiel Kasi Moś

Data premiery piosenki nie jest przypadkowa. Fani Kasi Moś po raz pierwszy mieli szansę usłyszeć utwór "Bezdźwięcznie" w dniu urodzin wokalistki. W tym miejscu warto podkreślić, że ze względu na trudną sytuację w Ukrainie artystka rozważała przesunięcie terminu oficjalnej prezentacji nowego singla. Ostatecznie uznała jednak, że to właściwy moment. Co więcej, wszelkie gratyfikacje produkcji postanowiła przekazać na rzecz wsparcia naszych wschodnich sąsiadów.

- Wierzę, że jak w refrenie piosenki, Ukrainie "uda się, uda" - wyznała Kasia Moś.

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Wszystkie odcinki znajdziesz na platformie Player.pl.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Magdalena Brzezińska

Źródło zdjęcia głównego: Jerzy Dudek/East News

Pozostałe wiadomości