Gwiazdy

Karolina Pisarek o życiu w Mediolanie, depresji i złamanym sercu. "Chcę mieć dzieci, męża, psa"

Gwiazdy

Karolina Pisarek została okrzyknięta jedną z najpiękniejszych twarzy na świecie. Gwiazda robi międzynarodową karierę, zyskując coraz większe uznanie w modowych kręgach. Anna Puślecka odwiedziła ją w Mediolanie, gdzie obecnie mieszka Karolina. Dowiedzieliśmy się, jak wygląda świat mody w czasie pandemii oraz dlaczego rozpadły się dwa ostatnie związki modelki.

Karolina Pisarek: jak wygląda jej życie w Mediolanie?

Karolina Pisarek niedawno znalazła się na 40. miejscu w rankingu najpiękniejszych twarzy świata. Modelka nieustannie realizuje także nowe intratne kontrakty i zlecenia. Gwiazda zaprosiła nas do Mediolanu, gdzie obecnie mieszka i pokazała, jak teraz wygląda jej życie.

- Mediolan to piękne miejsce. To było moje marzenie, żeby tu przyjechać. Jestem oczarowana. Tętni życiem - powiedziała.

Modelka w rozmowie z Anną Puślecką wyznała, że nie lubi mieszkać w hotelach, bo te pozbawia ją możliwości gotowania. - Za każdym razem wynajmuje inne mieszkanie. Lubię różnorodność i chcę zaciekawić mojego obserwatora. Uwielbiam gotować, to jedna z niewielu rzeczy, które naprawdę mnie relaksują - mówiła.

Karolina Pisarek o świecie mody w pandemii

Karolina Pisarek od ponad roku pracuje według nowej pandemicznej rzeczywistości. W modelingu, podobnie jak w wielu innych branżach, nawet castingi odbywają się zdalnie.

- Kiedyś były castingi i każdy miał do nich dostęp. Dziewczyny stały i prezentowały się. A w tym roku wybrane dziewczyny były zapraszane, żeby pokazać się w studiu. Miałam nawet taki jeden casting, gdzie był klient i reprezentował mnie innemu klientowi. Taka nowa rzeczywistość - powiedziała gwiazda.

- Na sesjach jest bardzo mało osób. Makijażysta także układa włosy. W ten sposób również robiłam mnóstwo światowych kampanii - dodała.

Karolina Pisarek o rozstaniu

Modelka wyznała, że ostatni rok był dla niej niezwykle obfity pod względem zawodowym. Odnosiła wielkie sukcesy, choć w sercu czuła ogromny ból i smutek. Karolina ma za sobą dwa rozstania.

- Trzeba się dobrać wartościami. Gdybym miała się rozdrabniać między jednym, a drugim. To w jednym inne wartości, a w drugim pogląd na związek. Jak jestem zakochana to siebie oddaję w stu procentach. Mogę nie spać po nocach, tylko żeby było dobrze w pracy i dobrze w związku - powiedziała.

- To, że nie wyszło, to takie jest życie. Trzeba się z tym pogodzić. Miałam złamane serce, ale cieszę się, że mam tę pracę, bo ona wybawiła mnie z każdego smutku - dodała. Gwiazda zdradziła nam, że cały czas marzy o wielkiej miłości i życiowej stabilizacji: - To, czego mi brakuje najbardziej, to ustabilizowanego życia. Chcę mieć dzieci, męża, psa. Chcę zrobić kilka międzynarodowych kampanii, ale to mała iskierka, której brakuje mi do pełnego szczęścia.

Karolina Pisarek o depresji i psychoterapii

Modelka mimo pasma sukcesów zawodowych i dobrych perspektyw na przyszłość zdradziła, że nie wszystko wygląda tak kolorowo, jak się wydaje. Stany depresyjne towarzyszą jej od lat.

- Bywało, że miałam stany depresyjne. To się bierze od dłuższego czasu. Jako młoda dziewczyna miałam wielką presję w szkole. Nie byłam akceptowana przez rówieśników. Później rzuciłam się w wir show-biznesu i samotne podróże - zwierzyła się Karolina Pisarek Annie Puśleckiej.

Gwiazda przyznała, że mimo wszystko wiedziała, na co się pisze. Na pewnym etapie postanowiła zaczerpnąć pomocy u specjalistów.

- To moja świadoma decyzja, natomiast w jakiś sposób oddziałuje to na mnie negatywnie. Psychoterapia jest potrzebna. Warto zapytać kogoś doświadczonego, żeby doradził i pomógł w tych trudnych momentach - podsumowała.

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki znajdziesz w serwisie Player.pl

Zobacz też:

Autor: Oskar Netkowski

Reporter: Anna Puślecka

Pozostałe wiadomości